Kategorie: výsledky/results 2003

HEARTLAND OAKS, MISTER CUP

výsledky

V Heartland sprintu greyhoundů vyhrál v čase 19.19 HST Amazing Dream o půl délky před debutantkou Cicorkou Co Co. Vedoucí Terezas Toolie a stejně tak HST Armagedon doplatili na kolize v běhu a zbyly pro ně až další příčky.

V Heartland Oaks , dostihu fen na 300m zvítězila veteránka Westmead Sofia v letošním nejlepším čase na této distanci 18.56. Druhá v cíli byla o 1 3/4 délky Heartland Frozen, třetí Supersonic Linda už s větším odstupem.
 
Semifinále Oaks whippetů vyhráli Doris Day Bohemia Snap Dog (20.40) před High Hope ze Spingbart Gou, Blamage Ticking Timebomb (20.26) před Freedom Horská hvězda a Far Star Horská hvězda (20.25) před Ioupi Supersonic.
V sf Mister cupu whippetů psů zvítězili v semifinále Handy Supersonic (20.09) před Anúbisem Ozzmosis, Can Fly Ticking Timebomb (20.31) před Huskym Supersonic a Icetrack Supersonic (20.21) před Ironheart of Champs Runners.
Finále Veterán Trophy bylo soubojem mezi Bosco Neuvan a Czechman Supersonic, Bosco zvítězil (20.42) o jeden a půl délky.
Consolation Oaks vyhrála s velkým náskokem  Európa Ayort Back (20.29), consolation Mister cup pak podobně Chat Supersonic (20.18).
Finále Oaks bylo ovlivněno kolizemi v starovní rovině, těm se bez problémů vyhnula Blamage Ticking Timebomb a vyhrála lehce  v nejrychlejším letošním čase fen 20.05.
Ve finále Mister cupu psů se pořadí v průběhu dostihu přelávalo, pak se však v druhé polovině dostihu prosadil Anúbis Ozzmosis a vyhrál o tři délky před Handym Supersonic, v druhém nejlepším čase sezóny 19.86.