< návrat zpět

výsledky/results 2005

Greyhound & Pet World Whippet Derby - Geldrop 29.10.2005

výsledky

Semifinálové běhy fen vyhrály Old Roads Carmen (18.73) a Old Roads Chakira (19.11)

Puppy Derby, St. Leger & Whippet Derby - Rabapatona 22.10.2005

výsledky

V October Trophy si první pozici a hladký průběh zatáčkou ohlídal Alaszka of Night Shadow. Terezas Nick a Florida Polly v zatáčce ztratili vzájemným kontaktem . Na protilehlé rovině se pořadí měnilo a ve třetí zatáčce již vedl  Nick ,avšak Polly byla v závěru ještě silnější a velmi rychlý dostih vyhrála (29.93).

Graded races - CRF Invitation - Rabapatona 2.10.2005

výsledky

V graded dostihu greyhoundů A2 na 495m výborně vystartoval Autumn Tango Elsandy . Ostatní psi ,po kontaktech v úvodní části dostihu ,výrazně ztratili . V závěrečných zatáčkách se na vedoucího psa postupně dotahovala Florida Polly a finiš běhu byl napínavý  a těsný. Autumn Tango vyhrál o délku ,ve velmi rychlém běhu.

MASTERS , OAKS - Rábapatona 10.9.2005

výsledky

V dostihu na distanci 280m nebylo prakticky po pár metrech o co bojovat. Z boxů vylétl Hurricannes Valuta a do cíle jen náskok zvyšoval. Ostatní pole ztrácelo těsným soubojem, z něhož nakonec nejlépe vyšel Autumn Tango Elsandy, který byl v cíli o třičtvrtě délky dříve, než třetí Terezas Marion. Valuta stanovil nový nejrychlejší čas na této distanci na 16.95.

CZECH CHAMPIONSHIP 280 / 360m - Rábapatona 27.8.2005

výsledky

Greyhoundi feny odstartovaly  poměrně vyrovnaně, brzy se však do vedení dostala Hurricanes Vienna, těsně následována Floridou Polly. V zatáčkách byla v jistém vedení Vienna  , Polly běžela extrémně širokou stopou a tak  druhou pozici převzala Terezas Milky. Vienna zvítězilla v novém rekordu 17.05, druhou Milky a třetí Polly dělilo v cíli třičtvrtě délky.

CGRC EUROPEAN CHAMPIONSHIP - WHIPPETS - GELDROP 19. - 20. 8. 2005

výsledky

Páteční ,večerní čtvrfinálové běhy whippetů psů vyhráli - Kyle Supersonic (19.00) o půl délky před Huskym Supersonic, Harmon Supersonic (18.94) o půl délky před Blade of Gasbyfirst, Handy Supersonic (19.03) o půl délky před Zorneagles Graciano a Trempolino (18.92) o krk před Oochigeas Camaro.

WHIPPET GELDROPS OPEN - Geldrop 23.7.2005

výsledky

Největší "senzací" semifinále byla diskvalifikace největšího favorita dostihu psů Trempolina a vyřazení dalšího francouzského psa Rivalda.

Czech Championship 495m / 280m - Rabapatona 16.7.2005

výsledky

V July Sprintu se po startu dostal rychle dopředu Kengyelfuto Yellow Monten. V zatáčce se před něj dostali vnitřkem běžící Freak a Greygo Asumi. V tomto pořadí doběhli i do cíle. Freak vyhrál o čtyři délky za 17.68.

CZECH DERBY & Federation sprint - Rabapatona 4. - 5. 6. 2005

výsledky

SELECT STAKES & DERBY TRIAL STAKES - Rabapatona 21.5.2005

výsledky

V dostihu na netradiční distanci 360m došlo krátce po startu ke srážce mezi začátečníkem Zazu a Floridou Polly, pro níž to byl bolestivý návrat  na dráhu po vážném zranění. Od této chvíle byli v dostihu pouze dva psi resp. feny a nakonec se překvapivou vítězkou stala Damianna Co Co , která vyhrála před Terezas Marion.