Kategorie: výsledky/results 2005

Graded races - CRF Invitation - Rabapatona 2.10.2005

výsledky

V graded dostihu greyhoundů A2 na 495m výborně vystartoval Autumn Tango Elsandy . Ostatní psi ,po kontaktech v úvodní části dostihu ,výrazně ztratili . V závěrečných zatáčkách se na vedoucího psa postupně dotahovala Florida Polly a finiš běhu byl napínavý  a těsný. Autumn Tango vyhrál o délku ,ve velmi rychlém běhu.

V dostihu A1 se hned po startu "zadrhli " všichni psi, kromě výborně startující Terezas Marion a naopak velmi pomalu vybíhajícího Shelbourne Pluto. Marion si udržela vedení do protilehlé roviny, tam se do čela dostal Shelbourne Pluto. V závěrečných zatáčkách se na druhou pozici propracoval Terezas Nick , ale vedoucího psa již nikdo neohrozil. Naopak ze zadní pozice ještě útočila silným finišem na druhé místo  Miss Lagavulin. V rychlém běhu vyhrál Pluto o šest délek před Nickem.
 
V prvním dostihu whippetů na 280m výborně vyběhla Anda Vanda Inventum a udržovala si vedení až do zatáček. Tam se na vedoucí pozici postupně propracovávala Calgary Supersonic a v cíli byla nakonec o půl délky dříve než soupeřka.
 
V dalším běhu na 280m se po startu v čele na krátkou dobu usadila  Bugatti Step Inventum. V druhé části roviny se zrychlením do vedení dostala Ioupi Supersonic a dále svůj náskok zvyšovala a zvítězila. V závěru dostihu se na druhou pozici propracovala Chicita Supersonic.
 
V dostihu na 360m současně vystartovalo prakticky celé pole a náběh do roviny proběhla čistě pouze Blue Diamond Invetum a rázem byla ve vedení o pět délek. V rovině se pak z pole na vedoucí fenu dotahoval Harmon Supersonic. O třetí a čtvrtou příčku pak spolu zápolili Old Roads Carmen a Benino Max Inventum. V cíli dostihu byla první Blue Diamond o délku a půl před Harmonem , tři délky zpět pak finišoval třetí Benino Max před Carmen.