Kategorie: výsledky/results 2005

Czech Championship 495m / 280m - Rabapatona 16.7.2005

výsledky

V July Sprintu se po startu dostal rychle dopředu Kengyelfuto Yellow Monten. V zatáčce se před něj dostali vnitřkem běžící Freak a Greygo Asumi. V tomto pořadí doběhli i do cíle. Freak vyhrál o čtyři délky za 17.68.

Mezi fenami si pro vítězství doběhla Terezas Milky. Dostala se o délku do vedení v první zatáčce. Později svůj náskok zvýšila a i když ji  ve finiši dobíhala Terezas Marion , vítězství za 30.71 uhájila.

Mezi greyhoundy psy se vinou nedovoleného napadání pole značně rozhodilo, což využil Shelbourne Pluto a z poslední pozice si doběhl pro jisté vítězství .  O druhou příčku se pak až na cílovou čáru přetahovali Perfect Runner Titán a Terezas Nick. Titán byl o půl délky v cíli dříve.

_____________________________________________________________________

V semiinálových bězích whippetů si nejlépe vedli - Handy Supersonic (19.07), Ironheart of Champs runners (18.80) a Harmon Supersonic (18.83).

Ve finálovém běhu veteránů výborně odstartoval Czechman Supersonic a vedl před ostatními až do cílové roviny. V posledních metrech jej o krk předstihla Display Supersonic a vyhrála (19.71).

V dostihu fen si brzy po startu vypracovala několakadélkový náskok Ioupi Supersonic, v zatáčce ji však postihla křeč a do vedení se dostala vnitřkem běžící Far Star Horská hvězda. Vítězství nakonec patřilo Blue Diamond Inventum(19.44) o délku před Far Star. Pro třetí příčku si doběhla Baccara Inventum.

V Consolation psů se rychle dostal do vedení Kyle Supersonic a vyhrál (19.35) o délku a půl před Chatem Supersonic.

Krátce po startu finále psů se po vzájemných kontaktech propadli Harmon a Handy Supersonic a zároveň se vytvořila s odstupem vedoucí dvojice Ironheart of Champs Runners a Benino Max Inventum. Ironheart byl těsně v čele až do posledních metrů. Šťastnější v cíli byl Benino Max, který tento napínavý duel o hlavu vyhrál (18.88).