Kategorie: výsledky/results 2003

GILPA OPEN - 31.5.2003

výsledky

Dostih sponzorovaný firmou Canismanic pana Musálka nabídl příjemný dostihový večer s řadou zajímavých běhů.

greyhound
V úvodním sprintu greyhoundů vyhrála debutantka Terezas Toolie, před HST Aerial Dream.
V dostihu greyhoundů na 525m deklasovala Supersonic Linda celé pole vítězstvím start -cíl o deset délek ,ve velmi rychlém čase. Favoritka běhu Heartland Frozen doběhla ,po špatném startu , v závěru na druhé místo. 
V dalším sprintu vybojoval v závěru vítězství HST Amazing Dream, který předstihl vedoucí HST Adah Top a nakonec třetího Andyho z Měňan.
 
whippet
V běhu whippetů fen na 375m zvítězila bezpečně favoritka High Hope ze Spingbart Gou ,i když v závěru běhu se její původní náskok rychle zkracoval., před Andou Vandou Inventum, která sváděla souboj se svou sestrou Arvou a nakonec třetí Boogie -Woogie Ionmhain Norman.
Na stejné distanci psů dominoval Anúbis Ozzmosis. Husky Supersonic měl kolizi po startu se svým bratrem Henleym, prvně jmenovaný pak vybojoval druhou pozici v cíli, pro Henleyho byl dostih ztracen. Velmi dobře běžel nakonec třetí v cíli Arcallach Ionmhain Norman ,jenž krátce po startu  vedl.
V dostihu mix whippetů na 300m druhé kategorie pak zcela překvapivě vyhrála polská Twigi Invictus před Far Star Horská Hvězda. Třetí finišovala Calgary Supersonic.
V dostihu mix whippetů na 300m  třetí kategorie vyhrál ,po výborném startu ,Hilton Supersonic, a pozici uhájil až do cíle před Sunny Soy Aviaticus a Rubensem z Vilcabamba.
V dostihu psů na 300m první kategorie lehce vyhrál v rychlém čase Handy Supersonic. Druhý v cíli Harmon Supersonic se musel "prokousat" celým polem a o třetí místo pak v závěru bojovali Fen z Doliny Nidy (nakonec třetí o krátkou hlavu)a Can Fly Ticking Timebomb.
V závěrečném mixu první kategorie na 300m se dostih rozhodl v zatáčce, kde vedoucí Display ,po kolizi s Ioupi, otevřela cestu k vítězství pro Blamage Ticking Timebomb ,mírnou favoritkou běhu. Na třetí stupínek pak dosáhl veterán Bosco Neuvan.