Kategorie: výsledky/results 2003

MAGYAR DERBY - Csepel 22. 5. - 25. 5. 2003

výsledky

Semifinálové běhy greyhoundů přinesly tvrdé souboje s kolizemi i pády. Vítězové tří semifinále a druzí v cíli postoupili do nedělního finále. Do finále se z českých psů  neprobojoval žádný.Consolation pak běželi Rugged Coast a Heartland Frozen.

V semi zvítězili Concorde Swift -29.32, Cooliska Ban - 29.09 a Feherhegyi Futo E-mail - 29.54.

V Consolation zvítězil ,v rychlém běhu 29.30 , Kengyelfuto Duracell před Heartland Frozen.
Ve finálovém běhu se dalo předpokládat, že pro favorita Cooliska Ban bude box 2 trochu problém, ale opak se stal pravdou. Zatímco v jedničce zle odstartoval Dinamit a  E-mail se mírně srazil po staru s Concorde Swift, favorit startoval nejlíp ze všech a vyhrál velmi lehce za 28.98. Druhý pak finišoval stále výborný Concorde Swift.
Rámcový dostih  vyhrála Supersonic Linda před Aldem z Měňan.

Whippeti měli na programu dvě sobotní semifinále, v nichž zvítězili Harmon Supersonic (20.31) před Handym Supersonic a Husky Supersonic (20.32) před Ioupi Supersonic.
V nedělním finále pak o vítězství bojovali prakticky od startu do cíle vítězný Handy s Huskym a oba dělilo v cíli čtvrt délky,  Ioupi pak získala bronzový stupínek.

Na místě je jistě otázka, proč se do Budapešti nevypravilo více českých majitelů whippetů ? Mnohokrát bylo slyšet, že chtějí běhat i na jiných drahách členů CGRC a teď nějak té možnosti nevyužívají.