Kategorie: výsledky/results 2003

MISTROVSTVÍ ČR - 300m

výsledky

Mezi greyhoundy fenami  se o vítězství rozhodovalo až na cílové čáře. Heartland Frozen vyhrála o čtvrt délky před dlouho vedoucí Supersonic Laurou. Ta udržela svou pozici o krátkou hlavu před silně finišující Supersonic Lindou.

Svůj "sen" si prožil , přesně podle svého jména,  HST Amazing Dream a senzačně vyhrál v kategorii psů. Ostatní pole  mělo těžký průběh dostihu, z něhož ještě nejlépe vyšel druhý v cíli ,o jednu délku, Terezas Nikita a nakonec třetí Andy z Měňan. Pro spolufavorita  Terezas Somebody skončil dostih obnovením chronických svalových problémů.
 
Vložený May Sprint vyhrál ve velmi dobrém čase veterán Rugged Coast.
 
Semifinále whippetů psů vyhráli Handy Supersonic, Icetrack Supersonic a v nejlepším čase Husky Supersonic. Finále pak přineslo nadherný souboj  a mimořádně rychlý běh . V cíli byl Handy Supersonic  o délku dříve , než Icetrack Supersonic. Consolation vyhrál po suverénním a rychlém běhu Henley Supersonic.
 
Semifinále fen přineslo především překvapivé vařazení spolufavoritky dostihu Ioupi Supersonic. Semifinále vyhrály ,věkem už veteránky, Arva  a Anda Vanda Inventum a v daleko nejrychlejším běhu fen druhá spolufavoritka Display Supersonic. Ve finále se z vítězství mohla radovat Arva Inventum, která byla v cíli o čtvrt délky před Display Supersonic. Třetí příčku pak obsadila Boogie-Woogie Ionmhain Norman. Consolation, jež bylo znatelně rychlejší , než finále, vyhrála  Ioupi Supersonic před výborně finišující Courage Ticking Timebomb.
 
V rámcovém dostihu -May Sprint vyhrála  Far Star Horská hvězda.

Menu

Nejnovější příspěvky

Juvenile Championship & Vetsearch Trophy - 07/11/2020

Puppy Derby - Select Stakes - October Trophy - 24/10/2020

Isaszeg Park Derby - Federation Trophy - 03/10/2020

Greyhounds Make Great Pets Open - Isaszeg Park Trophy - September Trophy - 12/09/2020

Oaks & Masters - Holiday Trophy - 29/08/2020