Kategorie: výsledky/results 2004

OAKS & MASTERS - Rábapatona 30.10.2004

výsledky

Ve Federation Trophy greyhoundů nejlépe odstartovali Alaszka of Night Shadow a jeho bratr Alwin a udržovali si mírný náskok před ostatním polem až do cíle. Alaszka zvítězil před Alwinem,  pro třetí místo si ze zadní pozice doběhla Terezas Marion.

V Oaks nejlépe vystartovala Miss Lagavulin a Vienna , naopak vzadu zůstaly Hertland Frozen a Florida Polly. V prvních dvou zatáčkách se pořadí promíchalo a v druhé polovině dostihu se souboj o vítězství odehrál mezi Feherhegyi Futo Suzy a Viennou. Suzy byla v cíli o hlavu dříve a zvítězila. Tři délky zpět si doběhla pro třetí místo Miss Lagavulin.
 
_______________________________________________________________
 
V dostihu whippetů veteránů se rychle po startu do vedení dostala Display Supersonic a získala si náskok. V závěru dostihu se do boje o vítězství vložila silným finišem Anda Vanda Invetum a doběh byl velmi těsný. Display vyhrála o hlavu před Andou Vandou a  třetí Calgary Supersonic.
 
Velmi těsný doběh byl v Puppy Trophy. Na cilové čáře rozhodla dostih pro sebe Kiki Supersonic , která na druhou pozici odsunula Dévaj Nivo a na třetí dlouho vedoucího Jo Supersonic.
 
V Autumn Trophy patřila první polovina dostihu Jewel Supersonic . V závěrečné části měl však nejvíce sil Benino Max Inventum a v cíli byl jistě první. Druhý finišoval Jewel , před třetím Aaronem Black Arrows.
 
V Oaks whipetek měla extrémně rychlý start Blue Diamond Inventum. Ioupi Supersonic se na vedoucí fenu stačila jen dotáhnout, avšak závěr  dostihu zcela ovládla Blue Diamond , která zvítězila před Ioupi a třetí Far Star Horská hvězda.
 
V Masters se nejlépe podařilo vystartovat Bubble Dream Inventum, Velkým zrychlením se brzy dostal do vedení Harmon Supersonic a v dostihu pak dominoval. Na dalších pozicích probíhal těsný souboj. Cílovou čáru protnul o hlavu jako druhý Ironheart of Champs Runners, před třetím Handy Supersonic.