Kategorie: výsledky/results 2006

Spring Trophy whippets - Rábapatona 22.4.2006

výsledky

V prvním semifinále byl  dlouho ve vedení , po výborném startu, Husky Supersonic.  V poslední zatáčce se do čela dostal Chat Supersonic a běh vyhrál (19.17). Na cílové čáře si postup do finále zajistil druhým místem Harmon Supersonic.

Ve druhém semifinále se od startu na vedoucí pozici držel Kyle Supersonic. Handy Supersonic se v závěru dostal na první místo a běh vyhrál (18.98) před druhým Kylem.
 
 
Ve třetím semifinále bojovali velmi těsně o dvě postupová místa do finále Benino Max Inventum, Ironheart of Champs Runners a Brutus Inventum.  Zvítězil Benino Max(19.05) před Ironheartem .
 
 
V Solo races vyhrála  Barcelona Inventum, která ze dvou možných pokusů vytěžila nejlepší čas 19.49.  Jen těsně zaostaly druhá Bugatti Step Inventum a třetí Jorgia ze Spingbart Gou.
 
 
V invitation dostihu sváděli souboj o vítězství Kendy Supersonic a Be In Time Inventum. Be In Time byl v závěrečných metrech silnější a zvítězil(19.61).
 
 
V consolation whippetů psů se po startu usadil,poměrně překvapivě, na první pozici King Size Pagawa a jak se později ukázalo, žádný ze soupeřů již nenašel dostatek sil, aby jej ohrozil . King Size vyhrál v rychlém běhu o dvě délky (19.17), před šikovně u hrazení běžícím Jack Daniels ze Spingbart Gou.
 
 
Ve finále fen nejlépe vystartovala Blue Diamond Inventum. V polovině roviny se však do vedení dostala Old Roads Carmen a do cíle si pak doběhla pro vítězství v nejrychlejším běhu dne (18.95) před Blue Diamond.
 
 
Start finále byl velmi vyrovnaný, pouze Chat Supersonic klopýtnul a prakticky ihned se vyřadil ze souboje o prvenství.  O těsné vedení se dlouho přetahovali Kyle Supersonic a Handy Supersonic. Toho v druhé polovině dostihu využili ostatní a do cílové roviny již nabíhalo pět psů prakticky v jedné linii. Cilová kamera pak určila jako vítěze vyrovnaného a hezkého dostihu Benina Max Inventum (19.17). O krátkou hlavu zpět doběhl druhý Handy Supersonic .