Kategorie: výsledky/results 2006

Breeders festival whippets - Rábapatona 13.5.2006

výsledky

V semifinále whippetů psů vyhráli Benino Max Inventum (19.05) a Harmon Supersonic (19.00).

V graded dostihu A2 se prakticky celou dráhu přetahovali o vítězství Delightful Bohemia Snap Dog a Aries of Carinae , ten byl nakonec o ¾ délky lepší (19.63).

V graded dostihu A1 si  vedoucí pozici po startu uhájila i cíli o dvě délky  Old Roads Carmen (19.15) před dobře finišující Blue Diamond Inventum.

Vítězem solo dostihů se stala Bugatti Step Inventum před Barcelonou Inventum.

Invitation A2  dostih ovládl od startu do cíle Aries of Carinae (19.43) a nechal své soupeře , kteří se vzájemně trochu zamotali, výrazně zpět. Druhý v cíli byl Abell of Carinae a třetí Delightful Bohemia Snap Dog.

V Consolation whippetů psů měl brzy po startu Kyle Supersonic tři délky náskok. Jeho soupeři pak už stačili náskok jen částečně snížit. Kyle zvítězil (19.20), půl délky zpět zůstal Chat Supersonic .

Finálový běh whippetů fen měl velmi vyrovnaný start a rovinu . V náběhu do zatáčky byla ve vedení o necelou délku Old Roads Carmen před současně běžícími Ioupi Supersonic a Blue Diamond Inventum. V zatáčce a cílové rovině poodskočila Carmen svým soupeřkám a dostih vyhrála o čtyři délky před druhou Blue Diamond , třetí pak doběhla Ioupi.

Whippeti psi ve svém finále opět předvedli  nádhernou bitvu. Do dostihu nejlépe vystartoval a měl také výborné zrychlení Husky Supersonic. Harmon Supersonic se vnitřkem dráhy jen těžko prokousával dopředu přes Handyho Supersonic. Z vnější strany pak souběžně  snižovali náskok vedoucího psa Benino Max Inventum a také Ironheart of Champs Runners. V cílové rovině bylo vše ještě otevřeno. Cílová kamera nakonec v cíli určila jako vítěze právě Ironhearta (18.95) , který předstihl o krátkou hlavu Huskyho, rovněž pak krátká hlava rozhodla o třetí příčce, ve prospěch Benina Maxe před Harmonem.