Kategorie: výsledky/results 2006

Geldrops open & Terezas Nikita Stakes - Geldrop 17.6.2006 výsledky

výsledky

Finálový běh Geldrops open sprint vyhrál Sam of Irish Choice , kterému zdatně sekundoval v boji o vítězství ,nakonec druhý, Vigorous Barry.

V Terezas Nikita Stake Veterans  nejlépe vystartoval Mazays Cuba Libre a ujal se vedení. Florida Polly ztratila v boxech délku, pak  však dokázala zrychlením a dobrým závěrem dostih vyhrát. Domácí favoritka Vigorous Carera doběhla třetí, když druhá příčka patřila Cuba Libre.
 
Generálkou na nadcházející mistrovství Evropy byl Terezas Nikita Stake open. Souboj pěti psů a hvězdné Vigorous Nicky rozhodl pro sebe Shrewd Major, když měl vynikající early pace a dokonalý průběh dostihu. Nádherný, vyrovnaný běh méně vyšel Shelbourne Plutovi a i zmiňované feně. Souboje tělo na tělo nakonec určily další pořadí v cíli .
 
Consolation whippetů psů vyhrál Earl Devil de la Mouche Noir.
 
Finálový běh whippetů fen  s náskokem vyhrála Blue Diamond Inventum, sestry Old Roads Chakira a Carmen si kontakty vzájemně znepříjemňovaly celý dostih a doběhly jako druhá a třetí.Jen s malým odstupem zpět zůztala výborně běžící Jorgia ze Spingbart Gou.
 
Naprosto úchvatný běh předvedli whippeti psi. Prakticky celou distanci absolvovali v jedné linii a vítězství si vybojoval stejně jako vloni Handy Supersonic před druhým Tauranga Dakota a Zorneagles Graciano.

Menu

Nejnovější příspěvky

Hungarian Championship & Summer Open & Summer Trophy - 29/07/2017

Czech Derby & Federation Sprint & Trophy - 08-09.07.2017

Czech Championship & Gain Open & Czech Derby TS & CRF Trophy - 17/06/2017

Hungarian Derby - Hungarian Open Sprint - June Trophy - 03-04/06/2017

St. Leger & Supersonic Trophy & May Trophy - Isaszeg 13/05/2017