Kategorie: výsledky/results 2006

Geldrops open & Terezas Nikita Stakes - Geldrop 17.6.2006 výsledky

výsledky

Finálový běh Geldrops open sprint vyhrál Sam of Irish Choice , kterému zdatně sekundoval v boji o vítězství ,nakonec druhý, Vigorous Barry.

V Terezas Nikita Stake Veterans  nejlépe vystartoval Mazays Cuba Libre a ujal se vedení. Florida Polly ztratila v boxech délku, pak  však dokázala zrychlením a dobrým závěrem dostih vyhrát. Domácí favoritka Vigorous Carera doběhla třetí, když druhá příčka patřila Cuba Libre.
 
Generálkou na nadcházející mistrovství Evropy byl Terezas Nikita Stake open. Souboj pěti psů a hvězdné Vigorous Nicky rozhodl pro sebe Shrewd Major, když měl vynikající early pace a dokonalý průběh dostihu. Nádherný, vyrovnaný běh méně vyšel Shelbourne Plutovi a i zmiňované feně. Souboje tělo na tělo nakonec určily další pořadí v cíli .
 
Consolation whippetů psů vyhrál Earl Devil de la Mouche Noir.
 
Finálový běh whippetů fen  s náskokem vyhrála Blue Diamond Inventum, sestry Old Roads Chakira a Carmen si kontakty vzájemně znepříjemňovaly celý dostih a doběhly jako druhá a třetí.Jen s malým odstupem zpět zůztala výborně běžící Jorgia ze Spingbart Gou.
 
Naprosto úchvatný běh předvedli whippeti psi. Prakticky celou distanci absolvovali v jedné linii a vítězství si vybojoval stejně jako vloni Handy Supersonic před druhým Tauranga Dakota a Zorneagles Graciano.

Menu

Nejnovější příspěvky

Czech Sprint Championship - Gain Open - Czech Derby Trial Stakes - 16/06/2018

Magyar Derby & Magyar Sprint Derby & SGP Ions Plus Trophy - 26-27/05/2018

St. Leger & Supersonic Trophy & May Trophy - 12/05/2018

Naome Spring Trophy & GWS Open Sprint & Bauer Trophy & April Open - 21/04/2018

Magyar Puppy Derby-Oaks-Gain 500-Red Mills 290-Feramo 485-Betacel 275-November Trophy - 04/11/2017