Kategorie: výsledky/results 2006

ST. LEGER - Rábapatona 23.9.2006

výsledky

V prvním graded běhu whippetů  se pořadí ustálilo po několika metrech a vítězný Abell of Carinae(19.67) porazil Anasys River o dvě délky.

V dalším  graded dostihu v rovině vedla Arsia Mons of Carinae, v poslední zatáčce se před ní dostala Far Star Horská hvězda a zvítězila o tři a půl délky.
 
V prvním semifinále St. Leger měl výborný start a zrychlení Husky Supersonic ,naopak Barcelona Inventum zůstala viset na startu a ztratila tři délky.  Mezi zatáčkami se pole již vyrovnalo a do vedení se dostala Old Roads Carmen . Na cílové čáře byla nakonec první, silně finišující Barcelona a tento vyrovnaný běh vyhrála(19.42) o třičtvrtě délky před Carmen a hlavu zpět zůstal třetí Ironheart of Champs Runners.
 
Druhé semifinále patřilo v první části dostihu Handymu Supersonic , v druhé části se do vedení dostala Blue Diamond Inventum a zvítězila (19.23).
 
___________________
 
V dostihu greyhoundů měl naprosto úžasný start , ale hlavně zrychlení Feherhegyi Futo Tarzan.V první zatáčce byl už ve vedení o více než tři délky. Na protilehlé rovině se pak na druhé pozici ustálila Florida Polly . Tarzan zvítězil (30.31) ,po suverénním běhu o pět délek před Polly. O třetí pozici se pak v dostihu přetahovali Sparkys Vieri a Perfect Runner Titán . Vieri se v závěru přece  jen svému  soupeři vzdálil a doběhl třetí.
 
Consolation St. Leger vyhrál Chat Supersonic(19.58) o dvě délky před dlouho vedoucím Huskym Supersonic.
 
V dostihu A2 předvedl ,v tento den už druhý , velmi dobrý výkon Abell of Carinae. Výborně startoval, vyhnul se všem problémům a své soupeře dost výrazně porazil. Ostatní pole svádělo velmi vyrovnaný souboj s mnoha přesuny v pořadí.. Arsia Mons of Carinae  byla nakonec druhá před třetí Chicitou Supersonic.
Ve finále St. Leger předvedl výborný start a early pace Kyle Supersonic . Ovšem jen nepatrně horší byla Blue Diamond Inventum. Ostatní  hned po prvních metrech dost ztráceli. V zatáčkách se před Kyla dostala do vedení Blue Diamond . Tam  se pak vytvořila na stejné úrovni skupinka Handy , Kyle a Carmen. Tato ovšem velmi kontaktním způsobem běhu  spíš ztrácela. Venkovní stopou se tam na druhé místo dostala Barcelona . Ve finiši byla o tři čtvrtě délky první Blue Diamond (19.18), před Barcelonou.