Kategorie: výsledky/results 2007

SPRING TROPHY - Rábapatona 28.4.2007

results/výsledky

V dopoledních graded dostizích si pro vítězství doběhli - Blue Diamond Inventum (18.90) Buggati Step Inventum (19.67) a mezi afghány Cassedys Cody (37.42).

V prvním semifinále A2 dostihu byl Husky Supersonic (19.17) o pět délek lepší než Auriga of Carinae, ve druhém pak Far Star Horská hvězda o šest délek předčila Iago Supersonic (19.61).

Semifinálové běhy mezi whippety psy ovládli Dr.Doolittle Globe Glass(18.91), Vákvagta Gelin (19.04) a Pegazus (18.52 TR).

Finálový program odstartovali netradičně afgháni, kde si pro vítězství s velkým náskokem doběhl Cassedys Cody (37.38).

V sólo dostizích se po druhém kole na stupních  vítězů postavila nejvýš Ester Globe Glass (19.63).

V Consolation April Cupu A2 psi velmi těsně bojovali o vítězství . V cíli byla první Chicita Supersonic (20.29) o délku před Dévaj Iram.

Ve Spring Trophy greyhoundů na sprintérské distanci získala brzy po startu délku náskok Kengyelfutó Panda a běžela si pro vítězství neohrožena, protože ostatní pole mělo ještě několik kontaktů v první zatáčce a zůstalo zpět. Panda vyhrála (17.07) o pět délek před Perfect Runner Titán.

V Consolation Spring Trophy whippetů psů se v závěru dostihu rvali o první  pozici vítězný King Size Pagawa (19.32) a nakonec druhý Chat Supersonic.

Finále April Cupu ovládl hned od startu Husky Supersonic (19.33) . O druhou příčku se krásně přetahovali Far Star Horská hvězda(v cíli druhá) a Iago Supersonic.

Ve Spring Trophy whippetů fen výborně vyběhla Diana Globe Glass a dlouho odolávala favorizované Blue Diamond Inventum. Ta si však vítězství o tři délky vybojovala (18.93).

Ve finálovém běhu Spring Trophy whippetů psů vylétl z boxů Vákvágta Gelin a favorizované psy trochu zaskočil. Mezi zatáčkama se z poměrně sevřeného pole do vedení dostal Pegazus a běžel si pro prvenství (18.79). Gelin pak udržel druhou pozici, o necelou délku, před Dr . Doolittlem Globe Glass.