Kategorie: výsledky/results 2007

CZECH CHAMPIONSHIP - Rábapatona 12.5.2007

results/výsledky

V prvním semifinále whippetů fen si velice brzy po startu získala náskok Blue Diamond Inventum  a vyhrála (18.77), v nejrychlejším běhu dne, před Aurou Black Arrows.

Ve druhém semi se pak Old Roads Carmen, při svém návratu do dostihů po štěňatech, odpoutala od soupeřek ve druhé části trati a zvítězila (19.18) před Barcelonou Inventum. 
 
V první semifinále whippetů psů se velmi rychle usadil na vedoucí pozici Benino Max Inventum a vyhrál (18.96) před Dr.Doolitlem Globe Glass.
 
Druhé semifinále pak bylo velmi vyrovnané a  vítězství si připsal Kyle Supersonic (19.28) o krátkou hlavu před Ariesem of Carinae.
 
------
 
Vítězkou sólo dostihů se stala Ester Globe Glass (19.67).
 
Mezi whippety veterány se boj o vítězství velmi rychle zúžil na výborně běžící Far Star Horská hvězda a Handyho Supersonic. Handy zvítězil v rychlém běhu (19.01) před Far Star.
 
Do dostihu greyhoundů na klasické distanci nejlépe odstaroval italský Tullymurry Test. V rovině se pak odehrálo několik těsných kontaktů, které vyvrcholily kolizemi v prvních zatáčkách.  V závěru protilehlé roviny se ze sevřeného pole,kde se neustále měnilo pořadí , odtrhla  vítězná Moonlight Hunter Ripply (30.79).
 
O vítězství v Consolation whippetů fen bojovaly celou dráhu velmi těsně  Bugatti Step Inventum (19.90) a Jorgia ze Spingbart Gou.
 
Dévaj Rondo měl v Consolation whippetů psů výborný začátek a své soupeře pak výrazně předčil, když zvítězil (19.24) před Chatem Supersonic.
 
Ve finálovém běhu whippetů fen se po startu ,po kontaktu ,zadrhly  Aura Black Arrows a Old Roads Carmen a tak se poměrně lehce dostala do čela dostihu Blue Diamond Inventum  a ve výborné formě si doběhla pro vítězství o několik délek . Ostatní pole pak doběhlo s malými rozestupy.
 
Ve finále whippetů psů předvedl výborný start a také zrychlení Aries of Carinae . Do čela se také dostal  velmi rychle Benino Max Inventum. Tito dva bojovali velmi těsně celou distanci o vedení. A když se dva perou, třetí se raduje se neříká nadarmo, protože  na cílové čáře  šikovně strčil nos do cíle jako první Aschley Stohe a zvítězil (18.99) o krátkou hlavu před Beninem Max.