Kategorie: výsledky/results 2007

3 hearts race & Geldrops open - 17.- 19.5.2007 Geldrop - Nl

results/výsledky

Semifinále greyhoundů na distanci 490m vyhrály feny -  Merry Guest (30.34), Angel Pacific (30.14)a Zorneagles Kelly (30.43). Na sprintérské distanci pak Heartland Japan (17.19) a Derby Star (17.22).

Finálový běh veteránů už v zatáčkách rozhodl pro sebe Carrowkeal Tom a vyhrál (17.09).
 
Na distanci 280m ve finále si velmi rychlým startem získala rozhodující náskok Heartland Japan (16.78)a odolala v závěru o tři čtvrtě délky dobíhajícímu Derby Star.
 
Vigorous Diego měl slušný start a pak nejlepší early pace a od druhé zatáčky vedl až na cílovou metu s náskokem a vyhrál dostih za 29.99.
 
----------
Semifinále whippetů fen vyhrály Old Roads Carmen před Old Roads Chakirou a Blue Diamond Inventum před Vourasie.
 
U psů si pro semifinálové vítězství doběhli Degasiado del Abokhan před Best Boy v. Renersp., Alzao před Dr. Doolittlem Globe Glass a Trempolino před Earl Devil de la Mouche Noir.
 
Velkým,  malým vítězem Consolation whippetů psů se stal Dauphin Globe Glass , když zdolal své soupeře (18.98) ve velmi napínavém běhu.
 
Do finále veteránů dobře odstartoval Chat Supersonic a Zorneagles Fernando. Fernando se vzatáčkách dostal do výraznějšího vedení., když Handy Supersonic a Chat Supersonic se vzájemně přetlačovali o lepší pozici. Fernado vyhrál v rychlém běhu (18.75).
 
Va finále whippetů fen okamžitě po startu všem ulétla Old Roads Chakira . To se ukázalo být rozhodující, protože se vyhnula všem problémům a vyhrála (18.81), před dobře finišující Blue Diamond Inventum.
 
Ve finále psů měl nejlepší start Dr. Doolitle Globe Glass . Po pár metrech se však svým neopakovatelným early pace dostal do výrazného vedení  Trempolino a vyhrál na pomalé dráze v málo pochopitelném čase  18.18 . O další pozice se vedl tuhý boj po celou dráhu , až to trochu Best Boy přehnal a v kotrmelcích skončil Degasiado del Abokhan. Druhý tedy finišoval Earl Devil a senzačně třetí ,po výborném běhu., Dr. Doolittle Globe Glass.
 
 
www.oaklane.nl