Kategorie: výsledky/results 2007

CGRC CONTINENTAL CLASSICS - Rábapatona 17.6.2007

results/výsledky

V dostihu A1 si výborně počínal Dr.Doolittle Globe Glass a zvítězil (19.07) před Vágvágta Gelin. V dostihu A3 se velmi brzy ujala vedení Jorgia ze Spingbart Gou a překvapivě výrazně zvítězila (19.34).. V mimořádně zajímavém a vyrovnaném dostihu  A2 se vzávěrečných metrech prosadila mladá Dark Angel Spitfire Moravia a vyhrála (19.43).  V dostihu A1 proťali cílovou čáru současně Brutus a Blue Diamond Inventum. Vyhrála však o krátkou hlavu fena (18.82).

V June Trophy A2  o vítězství nejvíce bojovali Vágvágta Dunadán a Be In Time Inventum. Dunadán byl v cíli nakonec o 3 a půl délky dřív(19.26).
 
V Continental Classics mezi whippety veterány měl nezvykle dobrý start Chat Supersonic a udržoval si malinký náskok před Zorneagles Fernandem a Handym Supersonic . V nejhezčím wh finále byl na cílové čáře šťastnější nakonec Fernando , když o krk vyhrál (19.34),před Handym Supersonic, který odsunul o krátkou hlavu na pozici třetí Chata.
 
V Continental Classics greyhoudů psů se po výborném startu v jedné linii dostali do úvodních zatáček italský Tullymurry Test a maďarští Elegant Prince a MH Stigmata. Zatímco Test pak z tlačenice odpadl, zbývající duo běželo bok po boku ,až do cíle.  Z odlehlejších pozic se jim jen  přiblížil, nakonec třetí Jodys Tiesto. Stigmata byl v cíli o krátkou hlavu dříve (30.35) před Elegant Prince.
 
Mezi greyhoundy fenami si výhodnou pozici již v první zatáčce držela favoritka Vigorous Carmen. Zorneagles Kelly postupně ztrácela a na druhou pozici se silným finišen dostala MH Sugarbaby. Carmen vyhrála (30.26) o dvě délky před Sugarbaby.
 
V Cont. Classics mezi whippety fenami si nepatrné vedení v rovině držela Old Roads Carmen. Po vzájemném kontaktu v zatáčkách, mezi Blue Diamond a Barcelonou Inventum, se mezi vedoucí fenou a ostatním polem vytvořila výrazná mezera. Carmen vyhrála(19.14) před nakonec překvapivě druhou Dark Angel Sptfire Moravia.
 
Ve stejném dostihu mezi psy se výborným startem a zrychlením v čele usadil Kyle Supersonic. Brutus Inventum však ztrácel jen nepatrně a v cílové rovině byl velmi silný a vyhrál (19.01) před Kylem . Ostatní pole ,s minimálními rozdíly, přivedl do cíle Dr. Doolittle Globe Glass.
 
V Cont. Classics greyhoundů na sprintérské distanci  nenechala Vigorous Xara ani nachvíli nikoho na pochybách, kdo že je favoritem . Italská Flying Filly ji však zdatně sekundovala. Ostatní se zdržovali vlastními kontakty. Xara vyhrála dosth (17.34) před Filly .