Kategorie: výsledky/results 2007

CZECH DERBY & FEDERATION SPRINT - Rábapatona 25.8.2007

V graded bězích vyhrál Caesar Globe Glass a Barcelona Inventum.
V semifinálových bězích whippetů psů vyhráli Bodie Black Arrows a Benino Max Inventum.

Federation sprint greyhoundů byl nejhezčím během dne, Valuta , Stigmata a Test nádherně bojovali po celou distanci a v cíli byl Valuta o krátkou hlavu první (17.42), před Tullymury Test a třetí o krátkou hlavy doběhl MH Stigmata.

Consolation whippetů psů vyhrál v rychlém běhu (19.08) Aries of Carinae o 3/4 délky před Ironheart of Champs Runners.

Derby greyhoundů bylo hned po startu velmi kontaktní , Ripply neakceptovala svůj box a své soupeře zbrzdila, s jedinou výjimkou a tou byla Vienna , která si brzy vypracovala jisté vedení. Tiesto se po počátečních problémech na vedoucí fenu v zatáčce dotáhl, tam se však opět srazil s Ripply a Filly. Před třetí zatáčkou se favoritovi běhu podařilo opět vedoucího psa dostihnout , ale v posledních metrech měla Hurricanes Vienna více sil a vyhrála (30.28) před Jodys Tiesto . Třetí doběhl s větší ztrátou Seomra Gaudi.

Ve veteránské kategorii se velmi brzy po startu zúžil boj o vítězství na Huskyho a Chata. Chat Supersonic si drží dobrou formu a  pro vítězství (19.40) si doběhl o čtyři délky před druhým Huskym Supersonic.

Mezi fenami se do vedení v rovině dostala Carmen , následovaná Barcelonou. V zatáčkách se od ostatních odpoutala Barcelona , když v ostatním poli došlo k několika kontaktům. Vítězství (19.24) si vybojovala Barcelona Inventum s pohodlným náskokem před nakonec druhou Dark Angel Spitfire Moravia.

Bodie Black Arrows ovládl finále whippetů psů už před zatáčkami a jistě si běžel pro vítězství(18.77). Ostatní museli velmi tvrdě a těsně mezi sebou soupeřit .V  cíli druhého Dr.Doolittle Globe Glass , třetího Benino Max Inventum a čtvrtého Forest Gump Globe Glass dělila jen necelá délka.