Kategorie: výsledky/results 2007

CZECH CHAMPIONSHIP 280m / 350m & AUTUMN TROPHY - Rábapatona 22.9.2007

results/výsledky

V semifinále whippetů veteránů, dostihu na netradiční distanci 350m, vyhráli Chat Supersonic a Handy Supersonic. 

Old Roads Carmen a Dark Angel Spitfire Moravia zvítězily v semifinále fen.

 

Vágvágta Gelin a Benino Max Inventum  byli v první cíli seminále psů.

 

V mistrovském dostihu na sprintérské distanci greyhoundů výborně vystartoval Hurricanes Valuta, naopak půl délky zpět zůstal Jodys Tiesto.  Valuta a Hizballáh příliš nectili svou dráhu a tak  si psi až mezi zatáčkami našli  každý svou stopu. Od poslední zatáčky se již do čela dostal favorizovaný Jodys Tiesto a dostih nakonec vyhrál (17.46). Florida Polly se v tomto dostihu po dlouhé pauze vrátila zpět na dráhu a po dobrém běhu doběhla za Valuta a Hizballah čtvrtá.

 

V consolaton whippetů veteránů sváděli souboj do posledních metrů Chalva z Hedvábí a vítězný Dévaj Iram (25.87).

 

V consolation whippetů si velmi brzy po startu vypracoval výrazné vedení Ironheart of Champs Runners a s náskokem vyhrál (24.30) před Be In Time Iventum, který o hlavu předčil Ariese of Carinae.

 

Autumn Trophy greyhoundů poznamenala nehodou zapříčiněná neúčast tří psů a tak nakonec do dostihu odstartovali s rezervou jen tři psi. Favorizovaný Feherhegyi Futo Tarzan běžel celou dráhu hlava hlava s Moonlight Hunter Stigmata.Na cílové čáře byl o hlavu lepší Stigmata(30.60).

 

Nejhezčí dostih dne předvedli ve finále whippeti veteráni. Výborným startem a zrychlením se v čele nejdříve usadil Husky Supersonic. Handy Supersonic se snažil v úvodní pasáži přetlačit v souboji o pozici Chata Supersonic, což hrálo do karet Huskymu. Ten však vedení neudržel a do čela se v zatáčkách dostal Chat. V posledních pár metrech byl však nejsilněší Handy a vyhrál (24.72) o půl délky a hlavu před Chatem a Huskym.

 

Ve finále whippetů fen se dlouho v čele držela Arsia Mons of Carinae  před Old Roads Carmen. V cílové rovině byla nejlepší Dark Angel Spitfire Moravia a dostih o krátkou hlavu vyhrála(24.65) před Arsia Mons a Carmen. S odstupem již dobíhala do cíle čtvrtá Jorgia ze Spingbart Gou.

 
Ve finále psů měli všichni poměrně vyrovnaný start, v náběhu do roviny se však již v čele objevil Benino Max Inventum a vedení ,před dobře finišujícím Dr.Dolittle Globe Glass, udržel až do cíle (24.27). Třetí příčku obsadil Centauro Spitfire Moravia o délku před Vágvágta Gelin.