Kategorie: výsledky/results 2008

SPRING TROPHY - Rábapatona 26.4.2008

výsledky/results          

          

V prvním z graded dostihů se soupeři vyrovnaně  rvali o vítězství až na cílovou čáru. Zvítězil Husky Supersonic (19.84) o půl délky před Dark Angel Spitfire Moravia.

Kyle Supersonic v  A1 běhu zvítězil v nejrychlejším běhu celého dne.(18.87).

Ve svém gradu také zvítězil Moonman Supersonic (19.76).

Vítězem dalšího dostihu A1 se stal  Dr Doolittle Globe Glass (19.11). 

 V sólo dostizích se stala vítězkou Esther Globe Glass , která o půl délky předčila Elizabeth Globe Glass. 

 .......................................................................................................................................................

V Apríl sprintu greyhoundů se v úvodu dostihu držela v čele hned čtveřice psů. Ve venkovních stopě se pak MH Apple Pie  příliš tlačila do Florida Polly a tím se otevřela cesta ostatním  a zejména pro pozdějšímu vítězi Valami James Bond. Tem  těsně před zatáčkou výborně zrychlil a pak už si běžel  pro vítězství (17.33) ,o tři délky před Doping Fatah. 

V Apríl Cupu A2 whippetů byl v rovině v čele Husky Supersonic a Delightful Bohemia Snap Dog , před zatáčkou se propletl do vedení Moonman Supersonic a dostih vyhrál (19.88) před Huskym a Dark Angel.Spitfire Moravia. 

Ve Spring Trophy greyhoundů výborně odstartoval Seomra Gaudi a Roeview Josh. Josh se ovšem v první zatáčce neudržel a  propadl se zpět. Nádherný a velmi rychlý dostih , ve kterém se v druhé půlce na vedoucího Gaudi opět dotáhl Josh, nakonec vyhrál dost překvapivě Gaudi (30.22) . 

Úvod Apríl Cupu greyhoundů na distanci 492m nejlépe vyšel Do It Now Sally, která vedla v prvních zatáčkách. Do té závěrečné vbíhali v těsném kontaktu Sally, Swift Quartz a Flying Filly. Ta však bohužel svou soupeřku nečekaně napadla. Vítězkou se stala Sally před Quartz a Vigorous Cindy. 

Whippeti veteráni předvedli velmi hezký dostih.  Start a zrychlení na prvních metrech měl nejlepší Handy Supersonic, před zatáčkou se však těsně do čela protáhl Chat Supersonic . V poslední metrech dostihu však byl  lepší Handy a vyhrál (19.64) před Chatem a Dick Tracey Bohemia Snap Dog. 

Spring Trophy greyhoundů na sprint distanci byla od startu do cíle one man show. Doping Laden měl neuvěřitelný start  a zrychlení . V zatáčkách se navíc MH Asterix přetlačoval s Jodys Tiesto a tal Laden neohroženě vyhrál (17.08) o čtyři a půl délky před Jodys Tiesto a třetím MH Asterix. 

Ve Spring Trophy whippetů byla po startu vidět ve vedení Arsia Mons of Carinae. Kyle Supersonic se však svým early pace dostal záhy do čela . V cílové rovině byl nejsilnější Dr. Doolittle Globe Glass a dostih vyhrál (19.24), před Kylem a Dauphinem.