Kategorie: výsledky/results 2009

CZECH CHAMPIONSHIP & EU DERBY TRIAL STAKES - Rábapatona 29.8.2009

výsledky / results 

Semifinále whippetů fen vyhrály Oochigeas Halina (24.75), Oxana Supersonic (23.84) a Kristyn Vlapan (25.17).

U psů pak zvítězili Dévaj Viktor (24.44) a Dévaj Pegazus (24.72).

V Invitation whippetů fen si prvenství v závěru zajistila Probaxon Ashley (25.43), o dvě délky před Dévaj Sunny.

 Ironheart of Champs Runners byl v úvodu dostihu veteránů v čele spolu s Dévaj Winston.  V konci roviny se do vedení dostala Old Roads Carmen a nakonec zvítězila (19.88) o šest délek před Ironheartem.

 Ve Sprint Championship greyhoundů  v rovině vedli Ah Sure Duffy a Ardmayle Squaw. Na vedoucí psy se, po pomalém startu, postupně dotáhla Foulksrath Lass . Zatáčky výborně proběhla Squaw a dostih vyhrála (17.38)  o jeden a půl délky před Lass a třetím Duffy.

 Souboj o vítězství v Consolation whippetů fen se odehrál především  mezi Doris Filuta a Bluebottle of Carinae. Doris byla v cíli o tři délky lepší (25.05),  než druhá Bluebottle a třetí Dark Angel Spitfire Moravia.

 Kyle Supersonic odvodil consolation whippetů psů , ale poslední metry patřily Dauphin Globe Glass , který dostih vyhrál (25.28) o dvě délky před duem Dévaj Rumba a Kyle.

 Nádherný dostih předvedli greyhoundi  v August Trophy na 492m. Výborný začátek měla Tico Flash Arnyek. Ve druhé polovině se  do vedení dostal Winsom Dream , aby na cíli byla nakonec první ,výborným závěrem, Moonlight Hunter Wanda (31.11) o krk před Winsom Dream a těsně třetí Arnyek.

 Ve finále whippetů fen si poměrně brzy po startu vypracovala náskok Oxana Supersonic a v dostihu zvítězila (24.49)  před Oochigeas Halina a Grande Tequila Ticking Timebomb.

 Eu Derby Trial Stakes bylo až do třetí zatáčky těsným soubojem o vedení mezi Rakos Pataki Csavargo Denes a Kengyelfuto Speed Shoes. Shoes byl v závěru silněší a rychlý dostih vyhrál (30.08) o pět délek, před silně finišujícím Fenomen Co Co a třetím Denes.

 V úvodu finálového běhu whippetů psů se o vedení přetahovali Dévaj Pegazus a Viktor. Viktor se však pak soupeřům vzdálil a jistě vyhrál (23.96) o osm délek před Pegazus a třetím Bryan Adams Cinpress.