Kategorie: výsledky/results 2009

PUPPY DERBY & SELECT STAKES & SHELBOURNE PLUTO OPEN & WHIPPET DERBY - Rábapatona 17.10.2009

výsledky / results   

Semifinálové běhy v kategorii do 13 kg vyhráli Arka z Osirisova domu (19.09) a Florence Globe Glass (19.15).

V open pak Cassini Blue North (18.85) a Orlando Supersonic (17.87).

--------------

Sítem Supersprintu nejlépe prošla Bluebottle of Carinae a ve finále porazila Florence Globe Glass.

..................

Jorgia ze Spingbart Gou si vedla nejlépe v Consolation Wh Derby lehčí kategorie  a vyhrála (19.92) o dvě délky před Annabell z Osirisova domu .

Vyrovnané Consolation Wh Derby Open pro sebe získal Armani z Osirisova domu (19.21) a byl v cíli o dvě délky před Kristyn Vlapan .

Shelbourne Pluto Open svedl k sobě trochu neočekávaně nesourodé pole , když pozdější vítězka Ardmayle May zaběhla svůj nejlepší běh na dráze (30.20) a porazila , v cíli druhého, Winsom Dream o tři a půl délky. Jako třetí silně finišoval novic v dostizích Cyrano le Vite.

V Puppy Derby whippetů zvítězila Oxana Supersonic (17. 93) před Miss Miracle ze Spingbart Gou.

Výborný a start a úvodní rovinu měl v Puppy Derby greyhoundů na 280m Sparkys Michael . Hugocinate však krůček po krůčku ubíral z náskoku vedoucího psa , aby v posledních metrech strhl vítězství na svou stranu a vyhrál o délku (17.40).

Kyle Supersonic si ve Wh Derby veteránů velmi brzy vytvořil dostatečný náskok před svými soupeři a zvítězil  (19.22) o čtyři délky před Ironheartem of Champs Runners.

V Select Stakes greyhoundů na 280m se mimořádně dobře podařilo odstartovat Ardmayle Squaw a když se k tomu připočte je vynikající early pace , pak ji už ostatní v těsném vzájemném souboji nemohli ohrozit. Squaw vyhrála (16.90) o pět dálek před duem MH Szaffi a Ah Sure Duffy .

Vítězka Supersprintu Bluebottle  měla ve finále Wh Derby lehčí kategorie paradoxně mizerný start a tak se velmi brzy v čele objevila Florence Globe Glass a svůj náskok udržela a vyhrála (19.08), před dobře finišující Arkou z Osirisova domu a třetí Esther Globe Glass.

Whippeti ve finále Wh Derby Open měli všichni velmi dobré a vyrovnané první metry, ale i tak se soupeřům  brzy utrhl Orlando Supersonic a zvítězil v novém TR (17.80). Bryan Adams Cinpress si pak vybojoval druhé místo o délku před Cassinim Blue North.

Perfekní  break v Select Stakes měli Dénes a MH Forest Gump. Early pace pak vyneslo do čela v zatáčce Foulksrath Lass. Do protilehlé roviny ale opět vbíhal v čele Dénes a Forest Gump. Ten se pak v posledních zatáčkách již usadil ve vedení dostihu a rychlý běh vyhrál (29.80), o dvě délky před Dénes a  třetí Foulksrath Lass.

Randah Reason měla nečekaně dobrý úvod v Puppy Derby greyhoundů na 492m . Tam jí byla soupeřkou pouze MH Upsy Daisy. V závěrečné části dostihu silně finišoval Fool Fighter Jumping Jet. Reason vyhrála (30.30) před Fool Fighter a Upsy Daisy.