Kategorie: výsledky / results 2010

SPRING TROPHY - Rábapatona 24.4.2010

výsledky / results 

V graded dostizích whippetů se z prvenství těšili Arsene Lupin Cinpress (18.99) a Pascha Supersonic (19.14).

_______________________________________

Po vyrovnané startovní rovině  v April Cupu se dostali greyhoundi do první zatáčky v jedné linii , ovšem s jednou výjimkou. Swift Spring všem trochu nečekaně hned v úvodu ulétla o tři délky.  To pak znamenelo vítězství (30.43). Ze zbytku pole pak měla výbornou druhou polovinu dostihu Dopping Bonnie a finišovala druhá, před Winsom Dream.

V April Cup whippetů se psi dlouho po startu nemohli „dohodnout" na stopě .V zatáčkách se od zbytku pole oddělili Piranha a Pascha Supersonic . Pascha měl  lepší závěr a v dostihu vyhrál (19.02) o délku před Piranhou.

Spring Trophy greyhoundů na sprint distanci mělo po vynikajícím startu a zrychlení nečekaného leadera - Dopping Bosco. Ah Sure Duffy se do čela dostihu dostal až v poslední zatáčce a nakonec zvítězil (17.28) před Dopping Sinfein a Bosco.

Ve  Spring Trophy whippetů zůstala po startu zpět Oxana Supersonic . Z pole se naopak brzy odpoutal Orlando Supersonic a zvítězil v novém nejlepším čase (17.75) před Oxanou a Arsen Lupin Cinpress , který v obou svých bězích meetingu potvrdil dobrou formu výkony pod 19s.

Spring Trophy greyhoundů se bohužel příliš nevyvedlo. Po startu se Hugocinate střetl s Rákos Pataki Csavargo Dénes  a jen co  se psi trochu srovnali, tak se do hromadných potíží dostali Hugocinate  , Randah Reason a Foulksrath Lass. V té chvíli se včele dostihu již držel Fenomen Co Co a zcela oddělen od zbytku pole si doběhl ,v rychlém běhu (29.86), pro své premiérové vítězství na klasické distanci. Druhou pozici v cíli těsně uhájil Dénes , před silně finišující Lass.

Meeting byl provázen tradiční  nepřátelskou atmosférou , nenávistí a naprostou nezaštítěností .