Kategorie: výsledky / results 2010

ST. LEGER & SUPERSONIC TROPHY - Rábapatona 15.5.2010

výsledky / results

V dopoledních graded dostizích whippetů na 350m  získali prvenství Oochigeas Halina (23.53) a Oxana Supersonic (22.62 TR), na distanci 280m pak Dauphin Globe Glass (19.59) a Pascha Supersonic (18.96).

...........................................................................................................................................

Supersonic Trophy whippetů veteránů nejlépe začal Bromios Filuta , pak jej vystřídal ,po výborném zrychlení, Kyle Supersonic  a na závěr se prosadil silným finišem Dauphin Globe Glass(19.29).

Early pace vyneslo Foulksrath Lass do dvoudélkového vedení v první zatáčce a pak už ani Kengyelfuto Skyberry ani Hugocinate nedokázali vedoucí fenu nijak ohrozit . Lass zvítězila (30.34) v Supersonic Trophy na 492m o pět délek.

V May Trophy A2 whippetů se vyrovnaně přetahovali o vedoucí pozici Florence Globe Glass , Piranha Supersonic a nakonec vítězná Peggy Supersonic, která měla nejlepší poslední metry a o délku dostih vyhrála (19.73).

V Supersonic Trophy greyhoundů na sprint distanci zaostal po startu Z Eagles Vieri , naopak Talisker Score se brzy ujal vedení.  Představilo se hned několik noviců a tak nebyla nouze o kontakty.  Vítězství si do Švýcarska odváží Talisker Score (17.74) , Lakeside Flower a Z -Eagles Vieri si doběhli pro druhé resp. třetí místo.

Supersonic Trophy whippetů na 350m se rozhodovalo v posledních metrech , kde Oochigeas Halina byla úspěšnější a patří ji vítězství (23.86) o délku před Magmatic Ocean .Třetím v pořadí pak byl,po delší odmlce běžící,  Bodie Black Arrows.

Dopping Bosco potvrdil formu z minulého meetingu , měl dobrou startovní rovinu a malou převahu z úvodu dostihu pak  zúročil  ve dvoudélkové vítězství v May Trophy greyhoundů na 492 m (30.75) , před Talisker Skye a dobře finišující , navrátilkyní do dostihů, Governors Posh.

V St. Leger whippetů na distanci 280m byl v čele celou distanci Orlando Supersonic a zvítězil před Oxanou Supersonic o dvě délky (18.07). Oplatil ji tak porážku z distance 350m z dopoledního programu. Pascha Supersonic měl výbornou první polovinu dostihu  a v cíli mu patřila třetí příčka.

Cooliska Bullitt měl vynikající early pace v  St. Leger na 492 m , rovněž tak debutantka Mums Lee . Ta však pak po lehkém kontaktu ztratila nohy. V posledních zatáčkách se zdálo být o vítězi rozhodnuto , ale Bullittovi v cílové rovině naprosto "došlo" a tak si  silným finišem  pro vítězství doběhl Fenomen Co Co (30.15) o délku před Bullitt a třetím v cíli ,Rákos Pataki Csavargo Dénes.

 

..................................................................................................................................................

Titul tentokrát získala pouze Elizabeth , která sice nenastoupila , ale nezištně požádala - gratulujeeeemeeee...

 

Menu

Nejnovější příspěvky

Spring Trophy & Isaszeg Park Trophy - 23/05/2020

Juvenile Championship & Vetsearch , Red Mills Trophy & November Trophy - 02/11/2019

Puppy Derby & Select Stakes & GWS Open & October Trophy - 19/10/2019

CGRC European Derby - 26-28/09/2019

Czech Championship - ED Trial Stakes - Terezas Nikita Open Sprint - September Trophy - 07/09/2019