Kategorie: výsledky / results 2011

St. Leger & Supersonic Trophy - Rábapatona 14/5/2011

výsledky / results

V dopoledních graded dostizích whippetů vyhráli Orlando Supersonic (17.63), Abby Gail Bogun Genera (18.57),  Jenka van Arkadi (18 67) , Aron Bogun Genera (19.24) a Bodie Black Arrows 18.96).

..............................................................................................................................................

V May sprintu  greyhoundů se souboj o vítězství odehrál mezi MH Kiss Me Quick a Ah Sure Duffy . Kiss Me Qick si vedení v dostihu uhájila v cíli o půl délky a zvítězila (17.54) , před Duffy a Financial Rodeo.

Do dostihu whippetů veteránů vystartoval nejlépe Dr. Doolittle Globe Glass . V rovině ale už vedení převzala Old Roads Carnen a pak také zvítězila (19.45) .

V Supersonic Trophy greyhoundů na sprint distanci si nejlepší pozici a také rozhodující náskok brzy získala Mums Lee . Ardmayle May a Doping Bosco způsobili trochu potíže mezi ostaními a tak Mums Lee dostih vyhrála (17.15) o tři a půl délky před May a Kengyelfuto Skrepy.

Pěkný dostih předvedli whippeti v May Trophy , když se dlouho přetahovali o první pozici . Nakonec se prosadil Anubis Bogun Genera (18.88), před sourozenci Aronem a Abby Gail .

V Supersonic Trophy greyhoundů veteránů měl nejlepší úvod Dopping Sinfein . Roeview Josh se zejména v zatáčkách snažil jeho vedení ohrozit , avšak Sinfein již dostih nepustil a vyhrál (17.53) před Josh a třetí MH Euridicou.

V St. Leger whippetů fen měla Oxana Supersonic tak brutální early pace , až to „vyvedlo" z míry tahače návnady . Oxana v dostihu dominovala (17.83) ,následována byla v cíli pak dobře běžící Peggy Supersonic a Chimérou Bohemia Snap Dog.

Ve stejném dostihu whippetů se krátce po startu od ostatních oddělili Jenka van Arkadi a Magmatic Ocean . Ten se s přibývajícími metry svému soupeři vzdálil , stejně jako ten ostanímu poli. Ocean zvítězil (18.16) , před Jenkou a My Boy ze Spingbart Gou.

V Supersonic Trophy greyhoundů na klasické distanci měla dobrý start Kengyelfuto Sissi , zcela opačně Westmead Dolly . Nejlepší zrychlení ukázal Hugocinate  a po kontaktech ostatních  v první a druhé zatáčce vbíhal do protilehlé roviny jistě v čele . Náskok v dostihu bezpečně udržel do cíle a vyhrál (29.92) o osm délek před druhým Wide Jo a třetí Sissy.

V Supersonic Trophy whippetů , na málo frekventované distanci 350 m ,byl  úvod dost vyrovnaný . Na protilehlé rovině však byl  již pozdější vítěz (22.45)  Orlando Supersonic ve výrazném vedení . Pascha Supersonic si doběhl v dostihu pro druhé místo , pro třetí pak Arsene Lupin Cinpress.

V May Trophy greyhoundů bezvadně využila volného prostoru uvnitř v prvních zatáčkách Flying Lady . Soupeři se hodně přetlačovali  a tak se zrodilo senzační , historické první rumunské vítězství v dostihu.  Flying Lady vyhrála (30.72) o osm délek před Kengyelfuto First Blondy  A MH Tiger Bread.

Své ambice pro letošní největší dostihy ukázal  v St. Leger greyhoundů Kengyelfuto First Blue a to již od prvních metrů. V dostihu neměl ani na chvíli soupeře a  vyhrál (29.62) , před Fenomenem Co Co a Dopping Boy.