Kategorie: výsledky-foto/ results-photo 2012

Continental Classics - Geldrop 23/06/2012

 Ah Sure Duffy ( veterans) a Cooliskas Eagleking (puppy) shodně obsadili druhá místa v Continental Classics2012.

Magmatic Ocean získal klasické vítězství  mezi whippety psy a Oxana Supersonic mezi fenami , když trochu poposunula vlastní TR na 17.56.

www.oaklane.nl

 

 


Heat 1

 

Graded Race 280 mtr

 


hok plaats

1 1 AUSSIE OCTANE 17,21 P.Steinbrecher

Pure Octane x Electric Osti

hok plaats

3 2 BOXSTER CAMOLIN 17,30 P.Steinbrecher

Dave Mentor x Vigorous Carrera

hok plaats

2 3 FELLTOP ELITE 17,48 Sten Johansson

Geordie Parker x Felltop Bargain

 


Heat 2

 

Graded Race 490 mtr

 


hok plaats

5 1 DAVES LIL GUN 30,30 G.Muller

Droopy's Vieri x Westmead Serin

hok plaats

3 2 CELTIC QUALITY 31,19 H.Hetzel

Droopys Scolari x Vigorous Carmen

hok plaats

4 3 ICE STORM JO 31,20 D. Bauduin

Tag Along Habibi x Forward Lark

hok plaats

6 4 FLYING VISIT VAN MARDRIKSHOF 31,34 Hugo Wolters

Killeacle Kewell x Oyster Sales

 


Heat 3

 

Finals Dogs 280 mtr

 


hok plaats

2 1 MILOW CAMOLIN 17,05 M.Bruder

Droopys Maldini x Chocolat Camolin

hok plaats

6 2 CASHEN GERRY 17,05.5 P.Steinbrecher

Balintore Brave x Blakes Fawn

hok plaats

1 3 TAKIROE 17,35 Gust Horemans

Zigzag Dutchman x Ciaras Dove

hok plaats

4 4 SKIP THE FIELD 17,38 G.Muller

Kinloch Brae x Getaway Jordan

hok plaats

5 5 CLASSY LUKE 17,40 W.Scholz

Droopys Scolari x Lunar Princess

hok plaats

3 6 DECENT KELLY 17,79 A.Slot

Ciaras Castle x Decent Lady

 


Heat 4

 

Finals Veterans 280 mtr

 


hok plaats

2 1 BROTHER MICK 17,15 G.Muller

Droopys Vieri x Southwell Buffy

hok plaats

1 2 AH SURE DUFFY 17,81 I.Widziolek

Boherduff Light x Sparkys Gal

hok plaats

4 3 WEIHAWEI VAN MARDRIKS HOF 18,10 M.Heusschen

Ballyhoe Jack x Heres Minnie

hok plaats

3 4 PUCKAUN ZORO 18,11 H.Hetzel

Honcho Classic x Vigorous Zamora

hok plaats

5 5 CENTAUR LUKE 18,67 M.Heusschen

Elite State x Up in Lights

 


Heat 5

 

Finals Bitches 280 mtr

 


hok plaats

6 1 LYNN CAMOLIN (W) 16,97 P.Steinbrecher

Dave Mentor x Vigorous Carera

hok plaats

1 2 CARA CAMOLIN 17,06 M.Bruder

Droopys Maldini x Chocolat Camolin

hok plaats

3 3 HEARTLAND ACTION 17,22 T.Mika

Shelbourne Aston x Miss Lagavulin

hok plaats

2 4 NEARLY THE BEST 17,82 P.de Haan

Top Savings x Vigorous Lana

hok plaats

4 5 IRISH TANGO 17,84 Rasmus,Maja Pilely

Perrys Tango x Droopys Nectar

hok plaats

5 6 GINA CO CO 18,22 Zdenek Buzek

Zorneagles Karel x Cikorka Co Co

 


Heat 6

 

Graded Race 280 mtr

 


hok plaats

2 1 BOWDA 17,29 A.Slot

Ballymac Meave x Bridge Tango

hok plaats

5 2 COFFEE CAMOLIN 17,81 D.Binkowsky

Droopys Maldini x Chocolat Camolin

hok plaats

4 3 BLARNEY BOY AFFAIR 17,98 Orange-Shark-Racing-

Toms Blue Point x Carltons Affair

hok plaats

3 4 MONTANA OF THE J.D.K. DOG'S PLACE 18,67 J.van Dingenen

Daydream of the Rapid's Racers x Elbony Tulip

hok plaats

1 5 SEANIS MERRY 18,94 J.van Dingenen

Honcho Classic x Previous

 

 

Heat 7

 

Finals Puppy 490 mtr

 


hok plaats

3 1 CASHEN INFINITY 29,84 M.Bruder

Cashen Zig x Blakes Fawn

hok plaats

4 2 COOLISKAS EAGLEKING 30,02 Mr. Plaček

Cooliska Speed x Elita Co Co

hok plaats

1 3 HERBERTS HOPE 30,75 H.Hertzel

Daves Mentor x Westmead Serin

hok plaats

2 4 DAVES CLASSICS 30,81 Mr. Gerhard Müller

Daves Mentor x Westmead Serin

hok plaats

5 5 GUN 30,94 Sten Johansson

Parnell Lee x Molly Maroon

 


Heat 8

 

Whippets Finals Bitches 280 mtr

 


hok plaats

1 1 OXANA SUPERSONIC ( I ) 17,56 TR T.Widziolkova

Batman Supersonic x Hackney Supersonic

hok plaats

4 2 CARINA OF CARINAE ( M ) 18,35 Martincovi

Orlando Supersonic x Arsia Mons Of Carinae

hok plaats

5 3 CURRY OF CARINAE ( W ) 18,40 Vasakovi

Orlando Supersonic x Arsia Mons Of Carinae

hok plaats

2 4 RIVA SUPERSONIC ( I ) 18,46 T.Widziolkova

Prestatyn Prince x Puma Supersonic

hok plaats

3 5 MISS MIRACLE ZE SPINGBART GO ( M ) 19,57 Martincovi

Figo Ticking Timebomb x Blamage Ticking Timebomb

 


Heat 9

 

Finals Bitches 490 mtr

 


hok plaats

3 1 Z-EAGLE TESSA 29,92 G Muller

Droopys Vieri x Westmead Serin

hok plaats

1 2 Z-EAGLE LUNET 30,19 C.van Arkel

Droopys Vieri x Westmead Serin

hok plaats

2 3 Z-EAGLE VIERIN 30,34 M.Valvekens

Droopys Vieri x Westmead Serin

hok plaats

6 4 MISS CASTELANO ( W ) 30,78 R.Scheepers

Westmead Hawk x Ballindean Star

hok plaats

4 5 HEARTLAND VRIGET 30,85 Heartland

Droopy's Vieri x Heartland Friget

hok plaats

5 6 PINUP CAMOLIN 31,09 M.Bruder

Cashen Legend x Lynn Camolin

 


Heat 10

 

Whippets Finals Dogs 280 mtr

 


hok plaats

1 1 MAGMATIC OCEAN ( I ) 18,21 I.Widziolek

Rockhill Storm x Pretty Sue

hok plaats

2 2 RIX SUPERSONIC ( I ) 18,26 I.Widziolek

Prestatyn Prince x Puma Supersonic

hok plaats

5 3 QUERRY SUPERSONIC (M) 18,56 Davidova/Buzek

Orlando Supersonic x Jade Supersonic

hok plaats

3 4 COOPER OF CARINAE ( M ) 18,69 Vasakovi

Orlando Supersonic x Arsia Mons Of Carinae

hok plaats

6 5 COOL OF CARINAE ( W ) 18,91 Martincovi

Orlando Supersonic x Arsia Mons Of Carinae

hok plaats

4 6 CZECH OF CARINAE ( M ) 19,10 Martincovi

Orlando Supersonic x Arsia Mons Of Carinae

Heat 11

 

Finals Dogs 490 mtr

 


hok plaats

3 1 BLUSTERY SKYE 30,15 Gust Horemans

Westmead Hawk x Droopys Lulu

hok plaats

2 2 DAVES RIFLE 30,39 H.Hertzel

Daves Mentor x Westmead Serin

hok plaats

1 3 A DECENT LAD 30,58 J van der Bij

Top Honcho x Decent Squirt

hok plaats

6 4 CASHEN SHATANA 30,84 W. Scholz

Head Bound x Minnies Shatani

hok plaats

4 5 HEARTLAND VOODOO 30,88 T.Mika

Droopys Vieri x Heartland Friget

hok plaats

5 6 LISMORE HAWK 31,19 J.van der Bij

Crash x Proper Lulu

 

Menu

Nejnovější příspěvky

Czech Championship & Gain Open & Czech Derby TS & CRF Trophy - 17/06/2017

Hungarian Derby - Hungarian Open Sprint - June Trophy - 03-04/06/2017

St. Leger & Supersonic Trophy & May Trophy - Isaszeg 13/05/2017

Naome Spring Trophy & GWS Open Sprint & Bauer Trophy & April Open - 22/04/2017

Hungarian Oaks-Masters-Puppy Derby & Gain 500,Red Mills 290, November Trophy - 05/11/2016