Kategorie: výsledky/results 2003

ST. LEGER , SUPERTROPHY 1. 11. 2003

výsledky

V dostihu greyhoundů na 300m - Supertrophy se v první polovině dostihu vystřídali ve vedení Supersonic Linda a Rugged Coast, pak se souboj o vítězství přesunul mezi Rugged Coast a Ato Boldon Grefina - ten byl v závěru silnější a vyhrál (18.68).

St. Leger na 525m byl od prvních metrů bojem o vítězství mezi Heartland Frozen a Florida Polly. Obě feny běžely prakticky celou distanci bok po boku a v cíli byla nakonec Heartland Frozen o jeden a čtvrt délky dříve, v čase 32.80. Cikorka Co Co,v premiéře na této distanci ,doběhla třetí

V Invitation sprintu druhé kategorie whippetů zvítězil ve velmi vyrovnaném běhu Delightful Bohemia Snap Dog (20.66) a odsunul v závěru na druhé místo Inferno Supersonic.

V Supertrophy došlo k pádu vedoucí Ioupi Supersonic ,po kolizi Esposito Supersonic. Toho mistrně využil výborně běžící veterán Bosco Neuvan a zvítězil (20.55) před Doris Day Bohemia Snap Dog.

V St . Leger  se v úvodu dostal do vedení Henley Supersonic, pak Harmon Supersonic , oba však po kolizích s Anúbisem Ozzmosis své pozice ztratili a tak se nakonec souboj o vítězství odehrál mezi Icetrack Supersonic a Ironheart of Champs Runners, ten v závěru vyhrál (20.26).

Invitation sprint třetí kategorie byl maximálně vyrovnaným dostihem a rozdíly mezi prvními čtyřmi v cíli byly minimální. Z vítězství se mohl radovat Rubens z Vilcabamba (21.16) . Druhá v cíli Tonight les Noirs de Nuit se tímto dostihem rozloučila s dostihy. I když letos ve výborné kondici ( v létě ještě třetí ma ME mezi veterány), přesto jí letos bylo už osm let.