Kategorie: výsledky/results 2003

CONTINENTAL CLASSICS 26.10.2003

výsledky

Continental Classics na 300m fen vyhrála favoritka Vigorous Wish, která si vytvořila rozhodující náskok už do zatáčky a v cíli měla tři a půl délky na druhou Maďarku Csonkraketa Rita. 

300m psů vyhrál v letošním nejrychlejším běhu na tuto distanci (18.15) Tizznow. Druhý doběhl veterán Rugged Coast. Ostatní pole mělo těžký průběh dostihu a nemělo šanci promluvit do pořadí na prvních místech.
 
Premiéru na distanci 740m zvládla ,podle očekávání ,nejlépe absolutní favoritka (mj.letošní mistryně Evropy na tuto distanci) Pineapple Tara a vyhrála velmi lehce před Kengylfuto Duracell.
 
525m fen bylo především soubojem mezi Hertland Narcotic a Florida Polly. Narcotic byla v závěru silnější a vyhrála ve velmi rychlém běhu za 32.41.
 
Pravá lahůdka pak přišla v dostihu psů na 525m. Ve fantastickém souboji nakonec rozhodl silnějším závěrem o svém prvenství Exact Hero (32.09) a odsunul favorita Great Prospect na druhé místo.Hero neměl doposud nijak osilnivé výsledky, avšak v dostihu potvrdil , že je extratřída a uštědřil  Great Prospect teprve druhou porážku v sezóně.
 
Nádherné ceny a 10.000,- si rozdělili  greyhoundi v každém finále.
 
whippet
V seminálových bězích předvedl Handy Supersonic druhý nejrychlejší běh sezóny -19.81.
 
Finále fen vyhrála poměrně lehce Far Star Horská hvězda(20.41), která využila ,společně s druhou v cíli Doris Day Bohemia Snap Dog ,zaváhání vedoucí Ioupi Supersonic. 
 
Ve finále psů  v rovině vedl Ironheart of Champs Runners ,v zatáčkách se do vedení dostal Icetrack Supersonic (nakonec druhý), silným závěrem se však prosadil Handy Supersonic a vyhrál za 20.00.