novinky ve světě - worldwide news - nemzetközi hírek


Strana:  « předchozí  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 17

English Derby

První den prvního kola potvrdil ambice Tynwald Bolt (28.38) , Razldazl JFK (28.39) , Jaytee Pedro 28.53 - v tomto běhu se obhájce loňského vítězství Taylors Sky sotva propletl do dalšího kola , po problematickém běhu. Své běhy vyhráli také Silverview Perky , Barefoot Allstar - v jeho běhu se bezpečně kvalifikoval HERNANDEZ - Maxe Picinelliho.

Hvězhou večera byl Bubbly Phoenix ( College Causeway - Droopys Top Gal)- foto se speciální šestkou pro derby.  28.31 , ale především 4.68 sectional " způsobilo" , že je rázem jen 10/1 na vítězství. 

English Derby Entries

Do letošmího Derby ve Wimbledonu se přihlásilo pouze 132 psů .

AERO BELLAGIO M The Forsdike Syndicate M.Wallis
BAIGOU PHANTOM W Mr.G.Johns,Mr.G.M.Morgan L.Pruhs
BALLYMAC CRYAN R Mr.P.Byrne M.Dartnall
BAREFOOT ALLSTAR R Mr.B.Murphy,Mrs.K.Murphy P.Hennessy (I)
BAREFOOT MACHINE M Mr.B.Murphy,Mrs.K.Murphy P.Hennessy (I)
BENKATT BOY R Mr.D.Daley M.Wallis
BIG STEP M Williams Racing Syndicate M.Locke
BIT VIEW MICKO M Mr.D.T.Robinson C.Price
BLAKEFIEDL HITZ R Mr.C.N.Kyme C.Kyme
BLONDE SNAPPER M Mr.M.R.Currell M.Wallis
BLUE ARTISAN R Mr.N.J.Barnfather,Mr.I.Lavery, Mr.H.F.Williams H.Williams
BOHER CHIEFTAIN W The Boys From Leicester Syndicate C.Lister (OBE)
BOHER PADDY R Bellharp Syndicate C.Lister (OBE)
BOMBOLINI R Mr.L.P.O'Shea P.Cronin (I)
BOWTIME SYKES W Mr.A.Rhodes J.Bateson
BOXIE W Mrs.B.Lochead G.Box
BRAE BOY R Mrs.P.A.Black F.Black (I)
BRIDGE BANDIT R Mr.P.Bridges M.Locke
BRIGHT REDCLIFFE M Mr.J.McGoldrick J.McGoldrick
BRINKLEYS FLYER R Mr.R.Brinkley T.Taylor
BROADWAY MAGIC R The Chip Leaders G.Andreas
BUBBLY PHOENIX W The Champagne Club Syndicate P.Young
BUCKS BLADE R Mr.S.LaybournC.Lister (OBE)
BURST OF MAGIC M Mr.M.D.Lowther S.Hurley
CARIBBEAN GEM R Mr.F.Aston,Mr.R.L.Evans B.Hall
CARIBBEAN RICH R Mr.F.Aston,Mr.R.Evans, Mrs D.Evans B.Hall
CASH GAME R The Chip Leaders G.Andreas
CASTLEBRIDE DAN R Mr.C.J.Denwood,Mr.D.L.Miles M.Wallis
CLOHEENA CASH W Mr.P.Horsman,Mr.A.J.Morris, Mrs.D.A.thornton,Mr.A.C.Woods N.McEllistrim
COOLAVANNY BERT R Mr.J.Gardner J.Gardner
COOLAVANNY JOHN M Mrs.K.Findaly K.Findlay
CUIL COUGAR R Dazzling Syndicate D.Ruth (I)
DADDY KNOWBEST R Mr.E.Nicholls K.Billingham
DEANRIDEG VIKING W Deanridge Partners D.Childs
DIESEL MALC R Mr.M.Fawsitt M.Fawsitt
DIIPPY DOO R Swansea Jacks T.Kibble
DIXIES AIR R Mr.J.P.Craft M.Wallis
DOONANE LAD R Mr.D.Fennelly,Mr.A.P.Tuffin A.Tuffin
DREAM WALKER R Mr.J..Egan M.Daniels
DROOPYS BACH R Mr.P.Brown J.Reynolds
DROOPYS BOO W Mr.M.Hilton,Mr.S.Letters, Mr.A.Richardson,Mr.J.Richardson C.Kyme
DROOPYS JET R Blunt Wakefield Taggart Syndicate, F.Black (I)
DROOPYS LONER R Mr.M.Gilbert D.Childs
DROOPYS LORENZO W Mr.G.F.Brown,Mr.J.M.Griffin, Mr.M.Slater D.Childs
DROOPYS PATSY R Dr.H.Ngan N.McEllistrim
DROOPYS TRUMP M Jim Daly Racing Syndicate J.Daly
DROPYS VITO M Mr.G.F.Brown,Mr.J.M.Griffin,Mr.M.Slater D.Childs
EDEN STAR R Mr.V.W.Atherton,Mr.G.Bacon,Mr.B.Draper B.Draper
EL CLIVE M Mr.J.Ferncombe,Mr.C.R.Taylor P.Cronin (I)
EL DREAMER M Mr.R.E.Brown P.Cronin (I)
FAIRWAY FUSION M KSS Syndicate E.MCNair
FARLOE ICEMAN R Duffybluntwakefield M.Dartnall
FARLOE IRONMAN R Dusted Chicken Partnership M.Dartnall
FARLOE LUIGI W Mr.A.McCarthy,Mr.D.Thomas K.Billingham
FARLOE MYSTERIO W Mr.A.R.Brandon,Mrs.S.O'Sullivan P.Curtin
FAWKHAM ROCKY R Mr.D.Weaver B.O'Sullivan
FERNHILL FURY W Mr.P.Tompsett P.Tompsett
FIZZYPOP SUPREME M Fizzypop Syndicate J.Martin
FRANKBRUNOSBRO R Mrs.L.Jones K.Peake
FREDS CHAMP W Mr.J.Edwards C.Allsopp
FRENCH BLUE W Mr.S.J.Barton N.McEllistrim
GO GO SONIC W Mr.G.Holland, Mr.D.Holland P.Sallis
GOA GETTA R GOA Syndicate C.Allsopp
GRAIGUES ORCHARD R Mr.T.Burfitt S.Mason
HATHER GEORGE R Miss.S.Duffy C.Lister (OBE)
HEAD ITON HAYSEY R Mrs.D.Bull,Mr.T.Race S.race
HERNANDEZ W Mr.M.Picinelli C.Stringer
HEY GRINGO R Mr.D.Houfton, Mr.G.Shelton J.Houfton
HOLLOWAY ROAD R Mr.C.R.Taylor,Mrs.C.T.Taylor J.Mullins
HOLY GROUND R Mr.M.J.Miller,Mr.K.J.Tester K.Tester
HOLYCROSS PRINCE R Mr.C.R.Taylor,Mrs.C.T.Taylor J.Mullins
JAYTEE APACHE R Mr.J.Turner P.Young
JAYTEE PEDRO M Mr.J.Turner K.Findlay
JAZZ APOLLO R Mr.S.Watson M.Wallis
JUDICIAL RULING M Mr.P.Daly M.O'Donovan (I)
KILLACOLLA PEDRO R Mrs.G.Ward P.Ward
KING JAFFA R KSS Syndicate E.MCNair
KINGSMILL LOTUS W Miss P.Batchler & Miss S.Bird D.Merchant
KIRKLAND BLACK R Holmwood Spurs M.Collins
LANDOWN LENNY R Landown Greyhounds(Lee Penny) J.Houfton
LENSON GINGER M Mr.L.P.Ponder A.Collett
LENSON JOHNNY M Mr.E.R.Dennis,Mr.J.T.Francis, Mr.L.P.Ponder A.Collett
LENSON MAC R Mr.E.R.Dennis,Mr.J.T.Francis,Mr.L.P.Ponder A.Collett
LEOS OPTIONS W Option O Syndicate D.Childs
LONGRANGE IVOR R Mr.C.R.Taylor P.Cronin (I)
LONGWOOD DAYS R Mr.C.Callow C.Callow
LONGWOOD HAWK R Mr.C.Callow C.Callow
LUGHILL PAULO W Mr.F.J.Taylor F.Taylor
MAGS GAMBLE M The Hixcol racing Club H.Williams
MALBAY PHANTER W Guardian Water Ltd D.Childs
MARK MY WORDS R Mr.M.Beverley,Mrs.A.Woodhead, Mr.M.Davis P.Sallis
MEADOW BANK OWL R Mr.B.Draper B.Draper
MILL BLING BLING R Mr.P.Ancell,Mr.K.Collier (Jnr),Mr.K.Hixon,Mr.P.Noble K.Macari
MILL MAXIMUS R Kelly And The Lads K.Macari
MILL PEGASUS R Kelly And The Lads K.Macari
MILLROAD SCOLARI W KSS Syndicate E.MCNair
MOVEALONG DASH M Jim Daly Racing Syndicate J.Daly
MT LEINSTER HILL W Mrs.G.Batchelor,Mr.K.Dyball M.Daniels
NEWTOWN SKIPTIPP M Give Me Five Syndicate P.Garland
PITTSBURGH GLORY W Men Of Steel D.Mullins
RAZLDAZL BUGATTI M Dazzling Syndicate D.Ruth (I)
RAZLDAZL HOUDINI M Mr.L.G.Marks,Ms.D.Ruth K.Findlay
RAZLDAZL JAYFKAY W Dazzling Syndicate D.Ruth (I)
RAZLDAZL RIOGA R Mr.M.O'Muircheartaigh D.Ruth (I)
RIO TORINO R Mr.D.Riordan D.Riordan
ROCKVIEW HEAD M Mr.J.Ferncombe,Mr.C.R.Taylor P.Cronin (I)
ROMEO PATRIOT W Mr.D.P.Firmager D.Firmager
ROMEO RECRUIT R Mr.D.P.Firmager D.Firmager
ROMEO SCOUT W Mr.D.P.Firmager D.Firmager
RUSHEEN MAJOR R Mr.W.A.Adamson,Mr.J.P.Edwards, Mr.M.Garnett C.Allsopp
RUTHLESS MAN M Mr.J.Edwards J.McGee (I)
RYVES ROCK R Mr.J.Riney B.O'Sullivan
SHARE THE SPOILS W Mr.S.Letters C.Kyme
SHELBOURNE ABI M All Good Characters J.Davy
SHELBOURNE GEOFF W Mr.P.Curtin P.Curtin (I)
SILVERVIEW PERKY M Mrs.T.Tungatt C.Lister (OBE)
SKYWALKER GOLD W Mr.P.Patterson T.Soppitt
STELLARS BLUE W Stellar Racing Syndicate J.Simpson
TAYLORS CRUISE R Mr.S.K.Taylor,Mrs.R.D.Taylor C.Lister (OBE)
TAYLORS SKY R Mr.S.K.Taylor,Mrs.R.D.Taylor C.Lister (OBE)
TINAS NOVA R Miss.T.Muldoon S.Muldoon (I)
TREWMOUNT SNAP M Mr.D.Fretwell D.Fretwell
TRIVIA M Mr.C.N.Kyme C.Kyme
TYNWALD BOLT R Mr.T.Corden M.O'Donovan (I)
TYRUR JUSTIN M Mr.P.J.Fahy C.Lister (OBE)
WESTMEAD ADONIS R Mr.N.Savva N.Savva
WESTMEAD MALDINI R Mr.A.L.R.Morton N.Savva
WESTMEAD SHAW R Mr.N.Ahmed,Mr.T.C.Smith N.Savva
WHATA LOVELY JOB R Mr.J.Edwards,Mr.M.Gilbert, Mr.E.M.J.Kelly D.Childs
WHATSUPJACK R Mr.L.O'Shea P.Cronin (I)
YOU MIND ME M Mrs.V.Whitton F.Taylor
YOUNG SID R Young At Heart Syndicate P.You

College Causeway Killahan Phanter Easter Cup Final - Shelbourne Park 14/04/2012

 

Dolores Ruth "Razldazl trio" se muselo sklonit před Tyrur Big Mike , který má formu naprogramovanou téměř na setinu vteřiny , 1/4 final 29.73, semi 29.72 a finále 29.73.

1.  Trap 1 TYRUR BIG MIKE  €25000     29.73   2/1
2.  Trap 2 RAZLDAZL GEORGE  €5000  0.5L  29.76   5/2
3.  Trap 3 KINGO  €2500  0.5L  29.80   12/1
4.  Trap 6 RAZLDAZL WILL  €1000  1.5L  29.90   9/2
5.  Trap 4 PABLO SUPREME  €1000.  1.5L  30.01   4/1
6.  Trap 5 TYRUR WILLYJOE  €1000  1.5L  30.11   6/1

2012 John Smith's Grand National at Aintree

Neptune Collonges /FR/  Dom Alco (FR) - Castille Collonges (FR)

won the 2012 John Smith's Grand National at Aintree .

 

V nejtěsnějším doběhu v historii vyhrál Velkou Národní v Liverpoolu Neptune Collonges , když na cíli dostihl vedoucího Sunnyhillboy. Katie Walsh se stala nejúspěšnější jezdkyní v historii , když její Seabass doběhl třetí . 

Scottish Derby Final - Shawfield 13/04/2012

Poprvé se Skotské Derby běželo v roce 1928 , v  Shawfield v roce 1972. Paul Hennessy slaví třetí vítězství ve Skotském Derby . Z původně vyrovnaných šancí se před finále Barefoot Allstar ( Droopys Scolari - Newmarket Way) stal favoritem a tuto roli splnil . Mimořádné zrychlení ( 3.56 split) jej krátce po startu vyneslo do vedení a to udržel až do cíle . Současně se dá také říct že , Mill Bling Bling , který nakonec finišoval druhý, si chaotickým přeskakováním ze stopy asi prohrál finále sám.        

Bettor.com Scottish Derby Final 2012  Shawfield  480m   1st £25000, 2nd £2000, Others £750

1  Barefoot Allstar 2 7/4F 28.76
  bk d Droopys Scolari - Newmarket Way Dec-2009  
2  Mill Bling Bling 3 3/1 28.84 (1)
  bk d Bombastic Shiraz - Respect For Lee Oct-2008  
3  Bowtime Sykes 6 7/1 29.08 (3)
  bk d Big Daddy Cool - Borna Moon Mar-2010  
4  Mill Pegasus 1 4/1 29.22 (1 3/4)
  bk d Head Bound - Minnies Ferrina Dec-2009  
5  Tudor Prince 4 5/1 29.24 (HD)
  bk d Westmead Hawk - Old Fold Nov-2008  
6  Droopys Cristian 5 10/1 (DIS)
  bk d Droopys Vieri - Westmead Joy Mar-2009  
 

Macro Meats Golden Easter Egg

Dont Knocka Him ( Knocka Norris - Surf Queen)  byl favoriten ve finále Group 1 dostihu o 250000 dolarů pro vítěze  . Měl formu , dobrý box a tak se nakonec jeho trenér Jason Thompson dočkal i vítězství v tomto dostihu , což se mu léta nedařilo.

 
MACRO MEATS GOLDEN EASTER EGG Wentworth Park 520 metres $250000 - $62500 - $31250  Saturday 7 April 2012

PLC   GREYHOUND TRAINER WEIGHT 1ST SEC TIME FIN. TIME MARGINS SP
1 DON'T KNOCKA HIM Jason Thompson 30.8 5.43 29.60   $2.10
2 DYNA BERT Andrea Dailly 32.9 5.44 29.69 1 1/4 $4.60
3 DESALLE BALE Brendan Wheeler 26.9 5.38 29.80 1 1/2 $7.90
4 FANCY DEAN Walter Lutiger 35.9 5.56 30.04 3 1/2 $9.40
5 WEZ DA RISK Pauline Moran 26.8 5.48 30.05 head $23.60
6 EL CABALLO Doreen Drynan 33.9 5.58 30.08 1/2 $45.20
7 HOT IRISH Ben Abercrombie 26.7 5.56 30.28 2 3/4 $7.40
FTF TIME AND MONEY          
SCR RITZA RYDER          
SCR WANDY NEG

Scottish Derby Final

Scottish Derby Final -  Shawfield 13th April    

Mill Pegasus       3/1
Barefoot Allstar       3/1
Mill Bling Bling       3/1
Tudor Prince       7/2
Droopys Cristian       7/1
Bowtime Sykes       8/1

Scottish Derby 2012 - Shawfield

V prvních dvou kolech Skotského Derby si pozici favorita " hlidá " Boher Paddy . Taylors Cruise loňský vítěz " nepřežil "druhé kolo - viz video z 1/4 finále.

Draw for Saturday's semis

1 Mill Pegasus, 2 Barefoot Allstar, 3 Boher Paddy, 4 Mutual Decision, 5 Killieford Blaze, 6 Droopys Cristian w 1 Mill Bling Bling, 2 Tudor Prince m, 3 Liosgarbh Champ m, 4 Hats My Diamond m, 5 Bowtime Sykes w, 6 Trickys On Fire w

Betfair Trainers Championship - Perry Barr 21/03/2012

Trainers Championship vyhrál Nick Savva , i když se mu s jeho sestavou letos příliš šancí nedávalo. Zvláště pak , když v prvních dvou dostizích oba jeho psi byli poslední . Pak se však karta zcela obrátila , po vítězstvích Westmeat Bolt a Bubbly Swallow .  V šampionátu nejúspěšnějších šesti trenérů v loňském roce , kteří se do tohoto klání kvalifikují , zvítězil tedy Nick Savva , před Charlie Listerem .  Právě jím trénovaný Taylors Sky vyhrál svůj dostih / vyrovnal dráhový rekord/ a zdá se , že je dobře připraven na obhajobu vítězství v Derby , které začíná letos dříve , vzhledem Olympijským hrám .

1st Nick Savva 41pts , 2nd Charlie Lister 38, 3rd Chris Allsopp 37, 4th Seamus Cahill & Dean Childs, 6th Mark Wallis 30

Irish Greyhound Awards 2011

Derby vítěz Razldazl George byl byl vyhlášen psem roku a Droopys Twirl nejlepší fenou , krycím psem pak Head Bound.

THE AWARD WINNERS

Top Dog  RAZLDAZL GEORGE

Top Bitch  DROOPYS TWIRL

Marathon  CEROC SHANEBOY

Sprint  SHOEMAKERS LAD

Brood Bitch  RAZLDAZL PEARL

Stud Dog  HEAD BOUND

Hall Of Fame  MATT O'DONNELL

Special Merit  PADDY O'GORMAN

SIS Live Shelbourne Gold Cup 550 Final -- Shelbourne Park 10/3/2012

Milldean Panther se v první soutěži mezi dospělými nedokázal zcela prosadit . Ve finále byl  favoritem, i přes dřívější porážku . Poznal na vlastní kůži, jak velký rozdíl je  prosadit se v puppy dostizích nebo pak mezi dospělými . Vítězem se stal Piercestown Sand (Ace Hi Rumble - Tyford Blackie)- foto.

1.  Trap 4 PIERCESTOWN SAND  €30000     29.71   8/1
2.  Trap 3 MILLDEAN PANTHER  €5000  1.5L  29.81   4/7
3.  Trap 5 FASTAWAY KING  €2500  5L  30.16   14/1
4.  Trap 6 BROADSTRAND LAD  €1000  3L  30.37   7/2
5.  Trap 2 MINES A PINT  €1000  0.5L  30.41   20/1
6.  Trap 1 AIRFORCE ROGER  €1000  0.5L  30.44   9/1

The Ladbrokes Mobile Arc Final - Swindon 8/3/2012

Ballymac Cryan se stal překvapivě vítězem Arc final ve Swindonu . Nevyhrál ani jedno kvalifikační kolo , ale vítězství ve finále získal o půl délky před Droopys Loner.

The Ladbrokes Mobile Arc Final - Swindon 480m 1st £8000, 2nd £1000, Others £150

Fin Greyhound Trap SP Time/Distance
1  Ballymac Cryan 2 11/2 28.47
  bebd d Rumble Impact - Coolavanny Minor Dec-2009  
2  Droopys Loner 4 6/1 28.52 (1/2)
  (Season:Unknown) bebd b Timor Blue - Droopys Lotto Nov-2009  
3  Jazz Apollo 3 5/2 28.61 (1 1/4)
  bd d Westmead Hawk - Jazz Hurricane Mar-2009  
4  King Jaffa 1 4/1 28.68 (3/4)
  bd d Hades Rocket - Marinas Fantasy Feb-2009  
5  Sids Dream 5 6/4F 28.84 (2)
  bk d Burnpark Champ - Dromona Dainty Dec-2009  
6  Mays Gold 6 14/1 28.93 (1 1/4)
  bk d Droopys Vieri - Mays Gray Jan-2009  

Joe Dunne Memorial Puppy Final - Shelbourne Park 4/2/2012

Finále tradičního Puppy dostihu vyhrál Droopys Jet ( Slip The Lark-Droopys Mo) , který vítězstvím /28.39/ potvrdil mimořádný talent a pověst  , která jej předcházela.   

1.  Trap 1 DROOPYS JET  €6000     28.39   7/4
2.  Trap 6 SUBWAY GERRY  €2500  1.5L  28.49   4/1
3.  Trap 3 SWORDS JACKO  €1250  5.5L  28.88   7/1
4.  Trap 4 NOIRS BUACHAILL  €500  0.75L  28.93   7/2
5.  Trap 5 BALLYBOUGH HAWKE  €500  1.5L  29.04   16/1
6.  Trap 2 SWIFT MARATHON  €500  1L  29.11   3/1

National Coursing Meeting - Clonmel 30/1 - 1/2 2012

GREYHOUND & PET WORLD OAKS

WINNER
DALE ROISIN Eoin Rua ex Two Car Trap 
12.78, 12.68, 12.76, 12.77, 12.90

RUNNER UP
EMMAS GOLDRUSH Murtys Blaze ex Uptown Dilemma 
12.61, 12.63, 12.67, 12.50, 12.76 

BOYLESPORTS.COM DERBY

WINNER
GO HOME HARE Wallace Green ex Inallherglory  /photo
12.55, 12.56, 12.45, 1253, 12.61

 

RUNNER UP
BLUEVIEW SAM Murtys Gang ex Foxhill Rio 
12.44, 12.40, 12.42, 12.47,12.69

GRACE BRUTON CHAMPION BITCH STAKE
FINAL

WINNER
PORTINARD NINE Trajectory ex Four Options 
12.71, N.C.

RUNNER UP
CLASS ATTRACTION Judicial Affair ex Moonveen Ellen
12.61 , 12.63

CLASSICS CLUB CHAMPION STAKES

NO FINAL SHARED

KYLE RANGER Matt Hyland Ex Ballyorgan 
12.40, 12.60

KYLE KING Kyle James ex Ballybeg Fancy 
12.35, 12.52

 

UK Greyhound Awards 2011

Taylors Sky (Westmead Hawk - Rising Angel) byl zvolen greyhoundem roku v Anglii. 

Mimořádnou kvalitu přinesli Eden Star a Silverview Perky do kategorie nováčků . Zvítězil Eden Star. Vítězka Oaks se pak stala nejlepší fenou .

Westmead Maldini byl vybrán jako nejlepší pes narozený v Anglii.

Blonde Fletch - nejlepší stayer , Drumcove Lad - sprinter , Capoley Ash - maraton , Plane Daddy - překážky.


Strana:  « předchozí  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 17

Menu

Nejnovější příspěvky

Czech Championship & Gain Open & Czech Derby TS & CRF Trophy - 17/06/2017

Hungarian Derby - Hungarian Open Sprint - June Trophy - 03-04/06/2017

St. Leger & Supersonic Trophy & May Trophy - Isaszeg 13/05/2017

Naome Spring Trophy & GWS Open Sprint & Bauer Trophy & April Open - 22/04/2017

Hungarian Oaks-Masters-Puppy Derby & Gain 500,Red Mills 290, November Trophy - 05/11/2016